Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Tajemství elfů - Ztracená loď
Vydáno dne 01. 11. 2012 (1465 přečtení)

Začala nová linie herního děje na Kelevaru. Nepokoje v zemi elfů se začínají projevovat i v Kelevarském království.
Když jsem se doslechl o ztrátě elfské lodi, ihned jsem se rozhodl vyplout na moře a začít pátrání. Co kdyby se mi náhodou podařilo získat poklady, které se na lodi skrývaly. Vzal jsem tedy svou kocábku a vyplul ze Serpent Holdu směrem k Magnicii. Tedy alespoň jsem si myslel, že se plavím tímto směrem. Samozřejmě jsem na moři zabloudil. Měl sem ale štěstí, moře mne vyplivlo někde u ostrovů Buccaneer´s Denu. Otočil jsem tedy loď směrem k Magnicii a plul dál. A ono se podařilo - nedaleko přístavu Magnicie jsem narazil na vodní vír, který mne i mou loď stáhl do svých útrob.

Tajemství elfů - Ztracená loď 1

Loď byla zničená, ale já přežil a ocitnul se na prapodivném místě obývaném strašlivými vodními golemy. V tomto nehostinném prostředí jsem bojoval proti silným stvořením z vody. Posádka lodi nebyla nikde k nalezení. Boj ale nebyl marný. V tomto nehostinném prostředí jsem našel kus pergamenu, který obsahoval zmínku o ztracené lodi.


Tajemství elfů - Ztracená loď 2

Vydal jsem se tedy své úspěchy sdělit elfskému námořníkovi Nubisovi. Toho mé zprávy vyloženě potěšily. Vyprávěl mi, jak i on pátral po ztracené lodi, ale bez úspěchu a jak je rád, že se konečně pátrání někam pohnulo. S dobrými zprávami mě poslal do Magnicie, za čarodějem Horaciem. Ten že bude vědět, jak dál.


Tajemství elfů - Ztracená loď 3

Vydal jsem se tedy do Magniicie a na zdejších ostrovech jsem pátral po Horaciovi. Horácius zprvu myslel, že mě poslal čaroděj Baltazar. Jakmile ale pochopil, že hledám ztracenou elfskou loď, využil situace a poslal mě do Phe-kla pro vzácný lektvar fénixe. Za ten že mi prozradí kam dál.


Tajemství elfů - Ztracená loď 4

Toto území elfů jsem již dobře znal. Nejednou jsem se tudy probíjel, takže cesta k tamním alchymistům nebyla nijak složitá. Síla alchymistů mě ale velice zaskočila. Jejich kouzla byla mnohem silnější, než jsem si pamatoval. Jen co jsem prošel dveřmi do jejích kuchyně, srazil mne k zemi ohnivý plamen. Bylo mi jasné, že proti jejich spojeným silám nemám šanci. Použil jsem tedy lsti a jednoho po druhém jsem je lákal ven před jejich dílnu, dokud nezbyl ani jediný z nich. Ukořistěný lektvar jsem donesl zpět Horáciovi. Po pár dalších rozhovorech s Horáciem a Nubisem jsem se konečně dozvěděl, kde zhruba by měl ležet vchod do elfského úkrytu.


Tajemství elfů - Ztracená loď 5

I ten se mi podařilo po nějaké době hledání nalézt. Hned po příchodu do tohoto doupěte mne uvítalo obrovské množství Elder Gazerů. S pomocí elementálů se mi je podařilo rozprášit. Mohl jsem tak postoupit hlouběji do neznámého prostředí. Přes kvanta kostlivců jsem se probojovával stále dál a dál. Nakonec proti mě stál mohutný nemrtvý drak.

Tajemství elfů - Ztracená loď 6

Tajemství elfů - Ztracená loď 7

Tajemství elfů - Ztracená loď 8

Tajemství elfů - Ztracená loď 9

Tajemství elfů - Ztracená loď 10

Boj s ním byl krutý. Jen co se ke mě přiblížil, vysál ze mě všechny síly. Nemohl jsem se hýbat, čarovat, nic. Naše první střetnutí bylo rychlé. Padl jsem v několika vteřinách. S lepší výzbrojí a zkušenostmi z prvního boje jsem se k drakovi dostal znovu. Tentokráte jsem vyčaroval mnoho magických wispů, kteří mi v boji pomáhali. Rozpoutalo se peklo. Drak vrhal ohnivé koule na všechny strany. Jen stěží se mi dařilo vykrývat jeho útoky a při tom zasazovat rány. Sil ubývalo a drak byl stále bez viditelných známek zranění. Musel jsem opět z boje ustoupit. Při boji jsem si ale všiml truhly, kterou drak střežil. To byl cíl mé cesty, zjistit, co je v truhle. Proti draku jsem neměl mnoho šancí. Skryt tedy zraku druhých jsem se proplížil k truhle a nakoukl dovnitř. Doufal jsem v poklad, našel jsem ale jen svitek s dvěma elfskými slovy. Nyní se musím ponořit do knih a pokusit se přeložit obsah svitku. Třeba mi ta slova pomohou v poodkrytí dalších tajemstvích elfské civilizace.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 258 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist