Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * A jaký je tvůj příběh?
Vydáno dne 01. 01. 2012 (1667 přečtení)

Každý den potkáváme při cestách Kelevarem velké množství různých jmen a možná jsme si ani neuvědomili, že každé z těch jmen skrývá svůj malý příběh. V tomto čísle jsem se ptala hráčů na ten jejich.
jmena

Jednoho prosincového večera jsem se vydala na tržnici s cílem dozvědět se něco o významu jmen ostatních hráčů. Všichni byli velmi vstřícní a mně se podařilo posbírat skoro čtyřicet krátkých příběhů, v tomto čísle se s vámi podělím o ty nejzajímavější.

oddelovac

Zde jsou tedy odpovědi na otázku:

Proč jste si pro svou postavu zvolili právě takové jméno?

Abny: Tuto přezdívku jsem dostal kdysi na základní škole a od té doby se se mnou táhne všemi hrami.

Anduriel: Jméno pochází z Pána Prstenů, podobně se tam jmenoval jeden meč. Tam jsem to zaslechl poprvé a když jsem si volil jméno, tak mě to napadlo jako první. V té chvíli jsem si ale nemohl vzpomenout, kde jsem to slyšel, muselo uběhnout asi půl roku, kdy jsem se opět díval na Pána Prstenů a tam jsem to znovu našel.

Blizzard: Toto slovo má opravdu hodně významů, jeden z nich je takový "nečas".

Zlá Mařenka: S kamarádem, se kterým se znám v reálném životě jsme přemýšleli, jak by se naše postavy mohly jmenovat, shodli jsme se, že bychom byli rádi PK a vybrali jména Jeníček a Mařenka. Řekli jsme si, že když chceme být PK, tak musíme být Zlej Jeníček a Zlá Mařenka, kamarádovi ale rename nějakým způsobem nedopadl, proto po světě běhá pouze Zlá Mařenka.

Liartes: Jméno jsem si zvolil podle postavy z knížky Rytíř alkoholik.

Pickwick: Při výběru jména pro mě bylo nejdůležitější první písmeno, chtěl jsem, aby dobře vypadalo, nejvíce se mi líbilo P a B, jméno tedy muselo začínat na jedno z těchto písmen. No a proč celkově Pickwick? Je to přece ten nejlepší čaj ze všech.

Ziki: Volil jsem podle příjmení, takovou přezdívku mám už od základní školy.

Winston: Původně jsem se jmenoval jinak, jednou jsem však procházel H-RPG sekci a jeden hráč tam měl velmi podobné jméno, rozhodl jsem se tedy požádat o rename, po chvíli přišel Esgaroth a ptal se na jméno. Otevřel jsem tedy učebnici dějepisu a řekl mu první jméno, na které jsem tam narazil.

Odoaker: Jméno jsem si zvolil kvůli historickým činům Odoakera- barbara a prvního neřímského italského krále.

Morrigan: Měla jsem asi trochu divnou a morbidní náladu, toto jméno má význam v keltské mytologii, byla to jedna z bitevních fůrií, spíše ale věštila smrt. Díky tomu nemusím být PK.

Vendetta: Zvolil jsem si podle filmu V jako Vendetta, symbolizuje to touhu po pomstě.

Supplesk: Vybral jsem si jméno podle spojení supí pleška.

Dionysios z Halikarnasu: Chodil jsem na stavební průmyslovku, v historické knížce jsem našel, že byl nositel tohoto jména starý řecký stavitel a hlavně se mi to líbilo.

Billie Joe Armstrong: Odpověď je velmi jednoduchá, v roce 2005, kdy jsem s touto postavou začínal, jsem byl velký fanda Green Day, jejich písničky jsem poslouchal od rána do noci a Billie Joe Armstrong je frontman této kapely, proto jsem zvolil toto jméno.

Zombie Chicken: Líbí se mi komix Savage Chicken a chtěl jsem pro své hraní zvolit nějaké zajímavé jméno, takové, které si budou hráči pamatovat. Takový Ferda nebo Tonda, to se rychle zapomene, ale Zombička...

Barbuss: Tato postava mi byla darována, jméno jsem jí proto nechal.

Eset: Snažil jsem se vybrat to pravé jméno pro Ultimu, jednou jsem projížděl jména Bohů a vybral mezi nimi právě jméno Eset.

Remo: Kdysi jsem viděl film Karetní hráč, ve kterém se objevilo i toto jméno a zalíbilo se mi natolik, že jsem si ho vybral i pro svou postavu.

Mario Ranieri: Jméno jsem si vybral proto, že Mario Ranieri dělá podle mě tu nejlepší hudbu.

oddelovac

Pokud máte chuť podělit se o své jméno nebo máte k výše uvedenému výběru nějakou připomínku, nebojte se komentovat a diskutovat v komentářích pod článkem.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 71 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist