Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 209. čísla
Vydáno dne 01. 09. 2012 (1140 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Srpen.
trubac

Prázdniny jsou za námi. Další měsíc začíná a nové vydání Zemského Trubače opět čeká na své čtenáře. V tomto díle vás čeká mnoho napínavého čtení. Vychází už čtvrtá povídka o Khaalidově osudu. Riam nám prozradil něco ze svých plánů do budoucna. BloodyJoe odhaluje zákoutí Skalního města. Také si můžete přečíst, jak to vypadalo na turnaji The Last Hero. Pro přemýšlivější povahy Khaalid napsal fejeton "Potkali se u Kolína? Potkali se na Kelevaru…". No a pro ty, co se nebojí výzev, jsou připraveny hádanky opět o hodnotné ceny. Ale hádanky nejsou to jediné, kde můžete něco získat. Je zde i článek "Když redaktoři ZT neví, o čem psát". Po přečtení tohoto článku také vzniká možnost zbohatnutí. (Vzhledem k technickým problémům článek výjde dnes v odpoledních hodinách)
Proto neváhejte a čtěte srpnové vydání Zemského Trubače.

To by bylo k obsahu novin. No a co se děje v redakci? Tým Zemského trubače se podařilo rozšířit o nového korektora. Této práce se chopil Arvandor. Přejme mu tedy bystrý zrak, spoustu trpělivosti s redaktory a hodně elánu do práce.

Přeji vám za celou redakci příjemné chvíle strávené při čtení novin.


[Akt. známka: 1,50 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 50 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist