Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Skalní město
Vydáno dne 01. 09. 2012 (1681 přečtení)

V tomto letním měsíci proběhla bitva o Skalní město v pustinách. Toto městečko se nachází na samém jiho-východním okraji pustin v horách, které omílá mořský příboj. Panuje zde chladnější klima v němž působí drsní horalové a znalci zvěře. V lítém boji o Skalní město zvítězila skupina Chaosu, které pomáhala skupina paladinů s odrážením útoků Temného Kultu a vrahů.


Vítězové této bitvy se však rozhodli přenechat správcovství a starost o tento nebezpečný kraj jiným. Město svěřili pod správu neutrální guildy Templars, která již spravuje město Papua, a vložili post starosty do rukou hráče BloodyJoe. Tímto by guilda Templars ráda poděkovala frakci Chaos, že se dobrovolně vzdává své již tak velké moci a využívá spolupráce s neutrálními občaný země Kelevarské.

Na severovýchodním mole se nachází rybář, výrobce map a kartograf.

moloV hlavní části města nalezneme proslulého Bylinkáře Sebastiana, který zásobuje naši krajinu roztodivnými cizokrajnými bylinkami a magickými přísadami. Vedle Sebastianova stánku prodává své zboží krejčí. Odtud přes ulici má svoji dílnu zručný kovář a přes náměstí prodává svůj sortiment pokoutný chovatel včel.

bylinkyDalšími důležitými obchodníky jsou alchymisté a prodejci všeho možného magického materiálu. Severně od nich leží banka, v které si svou živnost zřídil šikovný holič.

magoveVydáme-li se jižně od mágů, narazíme na ústřední budovu všech měst i vesniček. Dokonce i téměř každá samota má jednu tuto místnost v záloze. Ano, bavíme se o krčmě. Vedle sídlí bard a kousek dále chovatel zvěře provozuje stáje. U mostu nalezneme lukostřelce kteří vám rádi pomohou s porozumněním dovednosti střelných zbraní.

Nejzajímavější architektonickou zvláštností je naše divadlo, kde se čas od času hrají takové komedie, že byl hned v sousedství zřízen hřbitov, kam se odkládají diváci co nevydrželi nápor smíchu.

divadloTím se dostáváme k poslední části města a tou je druhá banka a knihovna. Zde je možno nakoupit knihy, které vás naučí rozmanitým dovednostem porozumnění a ovládání zvěře. Ceny jsou velmi příznivé a každá kniha zlepší vaše znalosti o jeden bod až do hodnoty 70 znalostních bodů.

knihovnaGuilda Templars by ráda toto město využila ke zpříjemnění hraní neutrálního obyvatelstva. Členové frakce Order a její přívrženci mají bohužel vstup do města zapovězen, to byl jediný požadavek vítězů bitvy. Zkvalitňování služeb zde nabízených se bude týkat zřízení Runebooku s cestami do dalších hráčských měst. Vzhledem k tomu, že tato služba je určena pro neutrální obyvatele, budou zde i cesty do měst spravovaných frakcí Order.

Dále by měla být zřízena kniha s informacemi o městě a o nabízených službách. Rádi bychom zvýšili komfort hraní alespoň v rámci měst spravovaných naším cechem a zřídili brány nebo alespoň zatím runebooky v každém městě.

V brzké době by se též měl pořádat v každém tomto městě turnaj, jehož vítězové se spolu zůčastní finalového klání. Zároveň se hledá divadelnická či kejklířská skupina která by zahrála scénku v našem divadle.

Rád bych vás tedy všechny pozval do našich měst v pustinách, stejně jako do města Lost Temple na návštěvu a nákupy. Za guildu Templars,

BloodyJoe
starosta Skalního města


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 90 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist