Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * The Last Hero
Vydáno dne 01. 09. 2012 (1534 přečtení)

Jen jeden zvítězí. Jen jeden přežije. Jen jeden se může stát posledním hrdinou.
Světem se nesla zpráva, že země kelevarská hledá nového posledního hrdinu. Mnoho statečných bojovníků se přihlásilo a i já se šel podívat, jak bude turnaj probíhat. Zprvu jsem jako divák nebyl přijat a byl bohy vyhnán, ale jakmile jsem vysvětlil svůj zájem napsat o tomto turnaji článek, božstvo mi bylo nakloněno. Memory mne ukryl do stínů, abych nepřišel k úhoně a hlavně abych nerušil bojovníky.

lasthero1Všichni již byli shromážděni na kolbišti. Zakrývali se poslední tváře účastníků. Nervozita kolem mě se dala krájet. Probíhaly poslední připravy. Někteří válečníci naprazdno napínali luky, aby věděli jakou rychlostí zanedlouho vyšlou šípy na své protivníky. Jiní potěžkávali svá kladiva a zkoušeli, zda by je přeci jen neunesli v jedné ruce. A už se oběvila první brána na místo kde měl probíhat boj. Nervozita okamžitě zmizela a stateční bojovníci se s řevem vydali vstříc boji. Oběvila se druhá a třetí brána na bojiště. I já se tedy vydal skrz bránu, abych viděl probíhajíci boj. Ku mému překvapení jsme se objevili na konci podzemí známeho jako Despice. Bylo však zbaveno veškerých draků a phoenixů.

Brány rozesely bojovníky po celém území. Turnaj začal. Úvod byl velice pozvolný. Kdo mohl skrýt zrakům soupeřů, obhlédl území, zda-li se v jeho blízkosti nenachází něco, co by mu dodalo výhodu oproti soupeřů. Ti co měli štěstí našli staré části brnění či lepší luk. Každá nalezená maličkost přinesla majiteli velkou výhodu oproti soupeřům.

lasthero2Rozpačitý začátek byl tatam. Bitevní vřva propukla všude kolem mě. Vzduchem létaly šípy. Mocné hlasy pronášely kouzelné formule. První bojovníci začali v rychlosti obvazovat bolestivá zranění. Netrvalo dlouho a já při sledování bojů zakopl o první padlé. Bojovníci ukazovali své kvality. Mnozí v prvních minutách boje vypotřebovali svou zásobu šípů a byli nuceni přejít na boj tváří v tvář. Mou pozornost upoutal bojovník s červenými vlasy. Jeho zdatnost v boji převyšovala vše co jsem doposud viděl. Jako jedinému se mu podařilo získat bojouvou sekyru. Byl oproti všem rychlejší a s naprostou přesností umisťoval své rány do nejmeně chráněných částí soupeřova těla. Netrvalo dlouho a jeho protivník se sunul mrtev k zemi. Boj pokračoval dále a kolem mne začínalo přibývat padlých. Už jsem je ani neměl chuť počítat. Posledních pár přežvších bylo svoláno do středu bojiště, kde se měli utkat.

lasthero4


lasthero3Na cestě k vitězství se ocitli poslední dva hrdinové. Jeden muž a jedna žena. Souboj pohlaví mohl začít. Opět byla ve vzduchu cítit nervozita. Kdo zaútočí první a jak? Bude to výpad kladivem? Či snad nějaké zaříkadlo? Ani už nevím kdo ten první krůček k boji udělal, ale rázem se vzduchem nesly magické formule. Útočná i obranná kouzla dopadala na jejich sesilatele. Únava z dlouhého boje byla vidět na obou. Tu jsem si všiml krve prosakující skrz zbroj bojujícího muže. "Tento bojovník již dlouho nevydrží." pomyslel jsem si. A opravdu - netrvalo dlouho a posledního bojovníka dostihla smrt. Bylo rozhodnuto. Přežil jediný účastník turnaje. The Last Hero. Vítězkou se stala Cristin Belafort.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 229 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist