Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 208. čísla
Vydáno dne 01. 08. 2012 (1455 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Červenec.
trubac

Další měsíc uplynul jako voda a světlo světa spatřilo nové vydání Zemského Trubače. V redakci zůstávají známé tvaře, jejichž články jste už v posledních několika číslech měli šanci zhodnotit. Proto se bez dalších okolků vrněme na to, co vás čeká v tomto čísle.

Chcete znát veškeré fígle jak se orientovat v divočině? Jak si obstarat potravu? Kudy se vydat při hledání divokých mustangů? Stačí si přečít článek od Lukassa "Stopařův průvodnce" a veškeré tyto dovednosti si rázem osvojíte.
Pro ty kteří mají zalíbení v dobrodružném čtení je připraven od Khaalida třetí díl jeho povídky, kde odhalí další část svého úžasného dobrodružství.
Pokud se chcete usadit najít si pěkné bydlení nebo vás jen baví cestovat a poznávat nové místa jsou pro vás připraveny hned dva články o městech naší země a to "Život v Trinsiku" od Lukassa a dále od Arvandorův článek "Vše o Papue".
Samozřejmě nesmíme zapomenout na Khaaliduv fejeton "Ostatně soudím, že Kelevar musí přežít". Co se v něm dočtete? To už nechám na vás a vaší zvídavosti. Ať neprozradím úplně vše. Jak se ale říka "Stojí to za to".
No a na konec pozor! Hádanky jsou v tomto týdu o věcné ceny. První dva řešitelé budou odměněni. Tak si trochu procvičte mozkové zátvity. Určitě se vám to vyplatí i když by jste náhodou nevyhráli.

Pokud jste se dočetli až sem nezbýva mi nic jiného než popřát vám hezkou zábavu a příjemné strávené chvíle s Zemským Trubačem


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 144 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist