Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Vše o Papue
Vydáno dne 01. 08. 2012 (1645 přečtení)

Je tomu právě měsíc, co proběhla bitva po Papuu, město v pustinách. Přestože se jedná o město, jehož sláva je dávno zašlá a zdá se nenávratně ztracená, strhl se o město velký boj. Po několikadenní úporné bitvě vyhrála bitvu o město frakce Chaos, která se rozhodla předat jej do samosprávy svobodným a neutrálně smýšlejícím obyvatelům kelevarské země. Následovaly řádné volby, kde byl frakcí Chaos zvolen jeden z přihlášených kandidátů a následně jmenován starostou města.
Papua je město, na které pamětníci vzpomínají jako na dějiště mnoha lítých bojů. Kdysi se jednalo o centrum ruchu v Pustinách. Ať už šlo o souboje dobra se zlem nebo jen o obchod všeho druhu, to vše se odehrávalo v tomto legendami opředeném městě. Samospráva města si dala za cíl inspirovat se těmito zlatými časy a alespoň z části navrátit městu zašlý lesk a slávu. Nyní ovšem nikoli jako místo nekalého obchodu, přepadů a bitev, ale jako místo čilého obchodního ruchu, centra bezpečnosti a vzdělání v Pustinách.

Z toho také vychází politika města. Každý kladně smýšlející neutrální občan Kelevaru zde najde útočiště před nebezpečím i prostor k obchodu. Běda ovšem tomu, kdo se pokusí ochrany města zneužívat k vlastnímu obohacení na úkor jiných. Ten se pak neprodleně dostane na seznam nežádoucích návštěvníků města, kde již nyní spočívají všichni lapkové a vyvrhelové známí po celém království. Stejně tak je město zapovězeno všem příslušníkům Řádu a taktéž vrahům.

Co by mohlo potulné návštěvníky či procházející cestovatele zajímat? Co může město aktuálně návštěvníkům nabídnout? Každého obchodníka jistě potěší velmi dobrá bezpečnost města.

Obrazek_1

Stráže dnem i nocí bdí nad bezpečností města


Krom bezpečí ale může město nabídnout mnohem více. Krom obvyklých řemeslníků, jejichž výčet obsahuje všechny profese od řezníka až po truhláře, zde najdeme hlavně čtyři prodejce magických a alchymistických pomůcek. Věhlasní mágové z Pustin, Chin a Allaard, jsou Vám vždy k službám. Sídlí hned v centru města.

Obrazek_2

Obchod s magickým zbožím


Město nabízí také banku s bezplatným přístupem, registrem atributů a reward systémem, to vše veřejně přístupné a zdarma. Největším lákadlem je ale městská knihovna. Nový starosta si dal za cíl učinit z města centrum vzdělanosti v Pustinách a dle toho také jedná. Ve spolupráci s frakcí Chaos zde byla zřízena rozsáhlá knihovna nabízející vzdělání v rozličných oborech lidské činnosti.

Obrazek_3

Rozsáhlá knihovna města Papua


Pro snadnější orientaci mezi hlavními částmi města poslouží přiložená mapka:
Obrazek_4

Červená barva znázorňuje centrum města, kde je umístěn townstone a sídlí zde alchymisté a mágové
Zelená barva znázorňuje banku a její okolí, tedy knihovnu, reward koš a registr atributů
Modrá výseč je přístav a přilehlé budovy, hlavně kartograf
Hnědá část města jsou řemeslníci všeho druhu – krejčí, řezník nebo třeba stáje
Fialová barva označuje místo hospody a možnosti ubytování pro návštěvníky města


Ve městě se dále připravuje několik zajímavých změn a akcí, jak pro nováčky, tak pro zkušenější hráče. O jaké změny se bude jednat, prozatím zůstane tajemstvím, jisté je jen to, že přijdou již brzy.

Na závěr snad jen dodám, že jsem osobně nesmírně potěšen rozhodnutím Chaosu předávat města do správy neutrálního obyvatelstva a umožnit tak jeho bližší zapojení do děje. Nezbývá tak než popřát Chaosu štěstí v nadcházející bitvě.

ARVANDOR


[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Khaalid | Počet komentářů: 174 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist