Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Večer plný her a zábavy
Vydáno dne 01. 07. 2012 (1616 přečtení)

17.6. uskutečnili pro hráče Roxanne a Aeneas zábavný večer plný her. Všichni se nesmírně bavili u dámy, pexesa či tomboly. Kdo se večera nezúčastnil, může si v tomto článku přečíst, o co všechno přišel...
Celý večer začal tombolou. Všichni se shromáždili kolem koule losující čísla a napjatě čekali, zda padnou právě ta jejich. Každý čekal, zda se stane šťastlivcem, co vyhraje například sadu hello kitty čí modrý koberec. Ku překvapení všech, i losujících, se výhrení čísla objevovala často u těch samých tváří. Největší štěstí měl zřejmě Swift, který si zvládnul zakoupit hned 4 výherní lístky.

vecerher4

Po rozdání všech cen v tombole se hráči mohli vrhnout na spoustu zábavných her. Pro jejich zábavu bylo připraveno pexeso či dáma. Pro příznovce hazadru zde byla hra šťastných deset, kde si každý mohl přijít až na deset milionů zlatých. To ovšem v případě, že uhodnul ta správná čísla.

vecerher3
vecerher2

Do Večera plného her se zapojila i redakce Zemského Trubače se svojí hrou, kde hráči vymýšleli jméno Kelevarského města, hráče, game mastra, dugeonu a příšery na vylosované písmeno. Hra se odehrávala ve třech kolech a komu se podařilo napsat nejvíce položek, získal odměnu. Za zmínění stojí výkon Rytíře Bossikuse, jehož bodový zisk se řadil k nejvýšším, i když měl v jednom kole používat písmeno G a v dalším X.

vecerher1


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 80 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist