Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Velká přestavba města Minoc
Vydáno dne 01. 07. 2012 (2121 přečtení)

Město Minoc prošlo velkou přestavbou a renovací. V článku vás čeká malá ochutnávka toho, co se ve městě změnilo. Samozřejmě doporučuji navštívit město a pokochat se jeho krásou...
Je tomu přesně rok a deset dní, co král Richard I., šampion ctností předal město Minoc do správy frakce Chaos. Téměř okamžitě se, po dohodě s místními obyvateli, začala plánovat přestavba a renovace města, včetně přilehlého dolu. Ten byl před dvěma měsíci, po vyztužení nestabilního podloží, z menší části otevřen. Zároveň byla ve městě zřízena posádka, která má výlučně na starost bezpečí horníků zde dolujících.

Netrvalo dlouho a tato zpráva se roznesla celým Kelevarem. V Minocu se začaly sjíždět desítky horníků, kteří neváhali zaplatit za vstupenku do bezpečného dolu. Jaké bylo jejich překvapení, když se dozvěděli, že důl bude rozšířen o svou druhou část a ani to nebude trvat nijak dlouho. Začátkem měsíce července by měly být práce na dolu ukončeny. Místo s ložiskem bantitanu by tedy mělo být neomezeně zpřístupněno. Ke dni otevření poslední části dolu frakce Chaos chystá Slavnosti kovu, den provázený několika disciplínami, v nichž se bude moci každý neutrální občan zúčastnit.

Společně s dokončovacími pracemi na minockém dolu také skončily práce na městě samotném. Stavitelé vtiskli Minocu novou tvář. Uprostřed města se ční pevnost, kam se mohou všichni obyvatelé v případě napadení stáhnout.

První linii obrany města tvoří nově zbudované hradby, jak na jihovýchodě, tak na severovýchodě.

minoc hradby

V rámci přestavby se pracovalo i na metalurgické knihovně, kde je možné získat nové znalosti z oboru kovařiny, hornictví a drátenictví. Zároveň se do této knihovny ze sídla starosty přesunul učeň Eldrose, mistra ve výrobě magických svitků.

minoc knihovna

Nový domov získala i Kristine, první žena, která vyhrála tradiční Slavnosti kovu.

minoc kristine

Novou budovou ve městě je kostel zasvěcený patronu horníků, Prokopovi.

minoc kostel

Neméně důležitým místem je banka, nacházející se hned vedle kostela.

minoc banka

Důležitou součástí města je i několik hospod, kam si chodí horníci po těžkém dnu odfrknout a budovy místních obchodníků s látkou či dřevem, kováři i dráteníci…

minoc hospoda

Jak bylo již řečeno, frakce Chaos se těší na shledání se všemi neutrálními občany země Kelevarské při Slavnostech kovu.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 230 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist