Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 207. čísla
Vydáno dne 01. 07. 2012 (1487 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc červen.
trubac

Po měsíci jsme si pro vás připravili další číslo tradičních kelevarských novin, Zemského Trubače. Snažili jsme se toto číslo naplnit stejně, jako minulé. Doufáme, že se vám bude líbit.

V první části nejnovějšího vydání se dočtete o bádání nad novým, efektivnějším, tavením rudy. The Delete v dopisu pro Abnyho shrnul, co se v Minocu dělo v uplynulých několika týdnech. V dalším článku, tentokrát od Rastafariana, se dočtete o velké přestavbě Minocu a dalším rozšiřování tamějšího dolu. Následně si pro vás Lukasso připravil článek s názvem „Cesta Ordera“. Zajímavý článek o přijímání nových členů do Řádu.

V části druhé si pro vás Khaalid připravil pokračování dvou článků, které vás v minulém vydání velmi zaujaly. Jsou to Khaalidův osud – část druhá a Nováček na Kelevaru – Guilda základ státu. Naše redakce nemohla opomenout ani největší událost uplynulého měsíce – Bitvu o město Papua. Na konec se za účasti Zemského Trubače konal Večer plný zábavy a her, o kterém vám Anduriel napsal krátký článek.

V poslední části nezapomeňte procvičit svou mysl v tradičních Hádankách.

Přejeme vám příjemně strávené chvíle při čtení Zemského Trubače.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 150 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist