Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Kdo ovládne město Papua?
Vydáno dne 01. 07. 2012 (1609 přečtení)

V měsíci červnu proběhla další z řady bitev o města, tentokrát o město Papua. Kdo se stal vítězem a jak bitva probíhala? To se dozvíte v následujícím článku.
Pustiny skrývají mnohá nebezpečí. Přesto se zde domorodí obyvatelé království kelevarského rozhodli žít a založit několik měst. První z nich byla Papua. Pro mnohé bylo nesmyslná její poloha. Přeci jen kdo by chtěl žít ve smradlavých a zatuchlých bažinách. Kdysi dávno ale žila stvoření, kterým bylo velice těžké se ubránit, proto bylo město založeno tam, kam tato stvoření neměla důvod chodit. Nehostinné prostředí, navíc velice nebezpečné.

Po mnohá desetiletí se v pustinách zakládají další města. Mocný Tarnos spoléhá na své vysoké hradby, město ve skalách zase na jedinou dobře bráněnou přístupovou cestu. Pouze Delucia je téměř bez obrany. Dlouhou dobu odolávala nájezdům vrahů a lapků či různých nestvůr. Nakonec ale padla a tamější obyvatelé se přesunuli jinam. Zůstalo jen několik nejodvážnějších, člověk by řekl bláznů.

Nyní ale městu Papua čelí další hrozbě. Místní posádka se rozhodla odejít a nechat obyvatele na pospas svému osudu. Proto město Papua nechalo rozhlásit, že hledá někoho, kdo by mu zajistil bezpečí. Pevnou ruku, jež by hájila zájmy města silou.

Tato zpráva se roznesla i mimo pustiny. Frakce Chaos dlouho neváhala a začala se poohlížet po bojovnících, jež by jí pomohli město dobýt. Řád situaci silně podcenil. Jejich nabídka téměř nikoho neoslovila. Asi se potenciálním bojovníkům nelíbilo, že by měli nasazovat svůj život, aby později museli v místní bance platit poplatky a z města nic nemít. Vznikla i třetí skupina vedená Paladiny. V jejich zájmu nebylo získání města nýbrž zabránit tomu, aby se město dostalo do rukou Temného Kultu. Ti se nakonec bitvy neúčastnili.

Bitva byla naplánována na 23 a 24 června. Začátek bitvy ovládl Řád. Lehce si vybudoval náskok 150 bodů bez sebemenšího odporu ze strany frakce Chaos. Když se ale se zpožděním do Papuy dostavily jednotky vedené Chaosem, bitva dostala ten správný spád. Náskok Řádu se minutu po minutě tenčil. Na konci prvního bitevního dne vedl Řád o pouhých 15 bodů.

Druhý den probíhal naprosto jinak. Frakce Chaos se svými spolubojovníky z řad neutrálního obyvatelstva byla v 17:00 rozmístěna na pozicích po celé Papuy. Po Řádu nebylo ani vidu, ani slechu. Bojovat se začalo až o půl sedmé, kdy se Řád poprvé odvážil vyzkoušet sílu protivníka. Netrvalo dlouho a pár přeživších se pakovalo z města. Frakce Chaos svou pozici uhájila. Takové partyzánské útoky ještě proběhly dva nebo tři. Po té byl Řád nucen kapitulovat. Odešel se po výprasku schovat na tržnici, odkud zaslal zprávu obyvatelům Papuy, že se vzdává. O půl deváté večer bitva skončila slavným vítězstvím frakce Chaos a jejich spolubojovníků. Do města napochodovala stráž loajální Lordu Blackthornovi. Jak bylo frakcí Chaos slíbeno, byly vypsány volby nového starosty, jemuž bude město svěřeno do správy, aby zajistil platbu stráží a bankéře. Na oplátku si může ponechat veškeré zisky plynoucí z města.

V blízké době vyprší čas, po který bylo svěřeno Skalní město do rukou Řádu. Frakce Chaos se pokusí dobýt i to, aby mohl obchod v pustinách vzkvétat a bylo možné svěřit správu města dalšímu zájemci z řad neutrálního obyvatelstva.

Tabulky účastníků bitvy:

bitva_chaos

bitva_order[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 261 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist