Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Bitva se Scionem
Vydáno dne 01. 06. 2012 (1659 přečtení)

Smrt, všuse samá smrt. Dobývání siconova paláce bylo nelítostné. Země byla nasáknuta krví, puch mrtvol se šířil všude kolem nás........ Chcete-li se dozvědět víc přečtěte si článek...
Po zdlouhavém hledání se konečně podařilo nalézt cestu do paláce Lorda Sciona. Již delší dobu se vědělo, že leží někde v Tsuranské říši, ale až nyní se zjistilo, že do něj vede cesta přes město Umbra.

Aby naše vojska mohla vůbec vkročit na půdu Tsuranu, bylo potřeba zaplatit tsuranům jakousi kompenzaci a to v podobně 200 tis. železných prutů, 10 tis. prutů agapite, 10 tis. prutů shadow, 10 tis. prutů mědi, 10 tis. prutů rose, 5 tis. sříbrných prutů, 5 tis. zlatých prutů, 5 tis. prutů verite, 5 tis. prutů krvavého kamene a 1 tis. prutů černého kamene.

Kopáči celé země se zapojili a v poměrně krátké době se podařilo všechny kovy dát dohromady a poslat na Tsuran.

Nyní zbývalo jedniné. Porazit Sciona v jeho vlastní pevnosti. Nejprve bylo potřeba dobýt město Umbra. Most do města bránili temní elfové. S těmi se ještě armády vypořádaly bez problému. Co následovalo pak si ale nikdo z dobrodruhů nedovedl ani představit. Město skrývalo ta nejhrůzněší stvoření, co kdy po světě kráčela. Do toho všeho členové Temného Kultu neustále pořádali výpady do našich řad. Ve městě jsme potkali golemy země, ohně, vody a ledu. Ti chránili orby, jež umožňovaly vstup domu tamního starosty. V této věži se skrývala nenápadná, ale podstatná páka. Po zatažení za tuto páku zmizel sloup bránící průchodu dál, přímo k pevnosti lorda Sciona.

cramtk

cramtk3

Za každou píď dobytého území platili dobrodruzi svou krví. Scionových vojáků jako by ani neubývalo. Temní elfští mágové neustále čarovali ty nejtemnější kouzla. Do toho naše řady decimovali lučištníci, vyzbrojení těmi nejlepšími luky. V neposlední řadě všudypřítomný Temný Kult se svými druhy vraždil vše, co se hnulo.

cramtk2

Po třech dnech bojů se královská vojska nehnula z místa. Stále se bojovalo o tu stejnou hroudu země, na které bylo prolito až příliš mnoho krve. Čtvrtý den se misky vah naklonily ve prospěk královských armád. Konečně se podařilo částečně prolomit obranu. Postup byl sice malý, ale byl. To dodalo bojovníkům odvahu a dařilo se jim probojovávat se stále hlouběji do nepřátelského území. Po dalších dvou dnech boje byli téměř všichni obránci paláce mrtvi. Bojovali už pouze příslušníci Temného Kultu a jejich pomocníci z řad Canibalů. Dokonce i Scion byl na dohled.
Před dobrodruhy stála poslední záhada. V paláci krystal nesmrtelnosti, který dodával činil sciona velmi silným. Nejmocnější kouzla ani ty nejostřejší meče nedokázaly kámen rozbít. Dobrodruhové zkoušeli mnoho magických předmětů, které by mohly krystal poškodit, ale žádný z nich tu moc bohužel neměl. Když se krystal nepodařilo rozbít, bojovníci se dohodli, že i tak zaůtočí na samotného Sciona. Boj byl nelítostný, Scion byl opravdu mistrem temné magie a svýmy kouzly kosil jednoho udatného bojovníka za druhým. Scion samotný byl rovnoceným soupeřem pro celou skupinu dobrodruhů, co se ho snažila porazit. Když mu ještě přišli na pomoc jeho věrní, bitva se strhla v jatka. Ani jeden z dobrodruhů nepřežil. Po tomto heroickém výkonu se již, žádné skupině nepodařilo dostat tak daleko. Bitva byla prohraná.
Sion zůstal neporažen a může dál spřádat své temné plány.

cramtk4[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 128 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist