Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 206. čísla
Vydáno dne 01. 06. 2012 (1395 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Květen.
trubac

Perseus nám odhalil střípky z toho, jak se bude dále ubírat dění v Kelevarských zemích. Proto neváhejte a přečtěte si, co nám vše prozradil. Khaalid? Kdo to je? Odkud přišel? To se dozvíte v článku "Khaalidův osud" od nového redaktora Khaalida. Bitvy a soboje s nerůznějšími bytostmi patří ke každodenní rutině všech dobrodruhů. Nyní máte jedinečnou příležitost se na nejzajímavější momenty tohoto měsíce podívat očima Lukassa ve článku "Zápisky z bitev". Nováčci, to je to, co potřebujeme k oživení celého herního světa. Jak si žijí zjistíte ve dvou článcích "Nováček na Kelevaru – první postřehy" a " Nováček na Kelevaru - rendezvous v dolech" od Khaalida. Paladinové, elitní bojovníci krále přijali dva nováčky. Jak to s nimi je? Co si o nich myslíte? To se dozvíte v článku "Noví paladinové", který si pro vás připravil Anduriel.
Samořejmostí je, že jsme celý měsíc fotili a to nejzajímavější jsme hrnuli do článku "měsíc Květen v obrazech". A nezapomeňte si opět trochu procvičit mozek u Hádanek.

Opět jste se nejprve dozvěděli, co vás v novinách čeká. Nyní pár slov o dění u nás v redakci. Nejvědší událostí je, že se nám konečně sešlo pár žádostí o to, stát se novinářem. Proto je mi ctí představit vám naše dva nové kolegy Khaalida a Lukassa. Již v tomto vydání si od nich můžete přečíst zajímavé články. Do dalčích vydání jim přejme spoustu elánu a dobrých nápadů. To by bylo z úvodníku vše. Přeji vám příjemné chvíle při čtení květnového vydání Zemského Trubače.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 48 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist