Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Noví paladinové
Vydáno dne 01. 06. 2012 (1689 přečtení)

Všichni jste si bezpochyby všimili, že paladinové nabrali nové členy. Proto jsme se v redakci rozhodli položit jim pár otázek a zjistit jak je hodnotí i zbytek osazenstva kelevaru.
Redaktor: Co tě vedlo přídat se k paladinum?
Harvester: Když sir Gabriel vypsal adepturu paladinů, řekl jsem si že to je pro mě životní příležitost a musel jsem se jí chopit. Měl jsem dvě možnosti. Buď dostanu požehnání a splní se mi můj sen, nebo budu žít svůj běžný život jako každý den. Díky Bohu přišla první varianta.
Cristin Belafort: Hmmm co mě přivedlo toť otázka. Do frakce jsem jít nechtěl, konec konců jsem už zkusil několikrát Order a nebylo to promě to pravé ořechové. Chtěl jsem pomoci v obraně království a pomáhat lidem, což jako paladin mohu lépe, než neutralní občan.

Redaktor: Změnil se nějak přístup lidí k tvé osobě když si se stal paladinem?
Harvester: Zajisté, změnil a dost výrazně. Novější hráči mají ke mně jistou úctu, které si vážím i já a snažím se jim být samozřejmě nápomocen. Starší hráči to podle mě nesou (někteří) trochu hůře a některým je to jedno, ale moje pomocná ruka je tu pro všechny.
Cristin Belafort: Nezaznamenal jsem nějaké změny. Přijde mě, že se lidi chovají pořád stejně.

Redaktor: Chtěl by si něco vzkázat lidem?
Harvester: Lidem bych chtěl vzkázat, že jsme tu pro ně. A chtěl bych poprosit všechen lid aby se držel ctnostných zásad a pravidel. Kdo by se chtěl lapkou státi, nechť ví že jmění ve zlaťácích není všechno. Ba právě naopak, chudý sedlák, který křivě nepromruvil a svou ženu miluje více než svůj život, pro mě znamená mnohem více než bohatý obchodník utápějící se v penezích a své ješitnosti společně s pýchou. O vrazích a lapkách ani nemluvě.
Cristin Belafort: Vzkázat neco lidem hmm asi ani ne, každej člověk má svůj rozum a jak ho používá a kčemu je už na něm.


No a jak je hodnotí vybraní zástupci herních skupin?
Prvně jsme závítali k veliteli královských armád, pod kterého spadají i paladinové. Sir Gabrilel nám odpověděl takto:
Sir Gabriel: Noví paladinové prozatím vloženou důvěru určitě nezklamali. Již při dobývání Scionova paláce se dobře osvědčili, přestože bitva jako taková skončila naším nezdarem. Noví členové se pochopitelně teprve seznamují se svými povinnostmi, poznávají chod uvnitř paladinského řádu a okoušejí první strasti spojené s udržováním pořádku v království. Velice slibné je především jejich nasazení, s jakým působí, jež bylo u jejich předchůdců přecijen nedostatečné a kazilo jejich lesk. Samozřejmě čím více činů vykonají, tím více bude prostoru pro případné přehmaty nebo nesouhlas ze strany odpůrců pořádku, proto doufám, že je v jejich počínání obyvatelé království podpoří a naopak budou ochotni respektovat jejich případné nedostatky, které jistě s časem odstraní.


Dále naše otázky putovali k zástupcům frakcí.
Za Order nám opovědlel Velmistr Haku a za Chaos jejich radní Arkan.
Haku: Z mého pohledu udělala právě tahle skupinka za poslední dobu krok ku předu.Nabrání nových členů Cristina Belaforta a Harvestera byl dobrej tah. Do nynější doby sem vídal jen par jedinců a to anduriela a ojediněle Dromedra, takže naverbování nové krve bylo potřeba .Timto bych chtěl zde Christinovi i Harvestrovi poblahopřát k přijetí právě mezi paladiny. A celé skupince popřál pevné nervy , jelikož to budou do jednoho podle mého úsudku potřebovat.

Arkan: Nové paladiny vnímáme prozatím kladně i když minimálně k jednomu nekteří z nás přistupovali s jistými obavami. Zatím je dost krátká doba na nějaké obsáhlé hodnocení ale jistě si své místo zasloužili a pro lidi budou přínosem tak jako paladiné (nebo paladini?) před nimi, kterých si členové Chaosu vždy vážili.


Asi nejsložitější bylo nalázt vhodného zástupce neutrálního lidu. Nakonec se to, ale podařilo a na naši otáyku odpověděl BloodyJoe
BloodyJoe: Jako poměrně nový člověk co se vrátil po letech jsem paladiny téměř nepotkával. Za měsíc mého aktivního hraní před nástupem nových paladinů jsem potkával pouze Anduriel a to prakticky jen na akcích pořádaných RT a nebo na Královské tržnici.
S nástupem nových paladinů nastala změna. Byli přijati dva adepti, kteří jsou aktivnivní a rádi chodí i na akce a spolupracovali při pokusu o zabití Sciona. Paladin Cristin Belafort je z této dvojice vidět více, ale ani Paladina Harvestera není možné přehlédnout. Jsem tedy rád, že volba padla na dané hráče a doufám že i do budoucna budou přínosem


No ale abychom neměli názory jen "modrých" hráčů zeptali jsme se i Teny Shawn z canibalů a rovněž jsme se vydali i úhlavnímu nepřiteli Paladinů k Temnému Kultu. Za Temný Kult se vyjádřil Ansidor z Dienu.
Tenya Shawn Nový paladinové udělali na mě slušný dojem... Co se týče, tak jich pár znám a naopak.. některé neznám vůbec... Ale myslím si že je to ta nová krev... kterou i my, jako vrazi potřebujeme...Pač mi potřebujeme soupeře.Co by bylo za vraha, který by se nepostavil svému nepříteli, stělesněným zákonům a pravidel, jenž přectavuje paladin. Takže sem docela rád, že sou tu nový paladinové, chodí dungy, občas i pvp, takže je furt co nahánět... Ansidor z Dienu: No do elitního zabijáka Lorda Sciona mam daleko a nejsem ted příliš aktivní, ale změnu jsem žádnou nepocítil ešte sem nikoho z novích paladinů nepotkal mimo trh. A stím co o tšch lidech vim tak určitě budou jistej přínos ale ne v boji proti nám ale spíš potíráním bezprávý v řadách neutrálů

paladini1

paladini3[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 73 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist