Zemský Trubač
  Dnešní datum: 27. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Perseem
Vydáno dne 01. 06. 2012 (1717 přečtení)

Do tohoto vydání se nám podařilo získat rozhovor se samotným Perseem. No a jak odpovídal na naše otázky se dozvíte v článku.
P


1) Jak hodnotíte aktuální stav herních skupin? (neutrální hráči, vrazi, Temný Kult, Order, Chaos a Paladini)
Systém skupin je nějak nastavený a v zásadě to funguje, bohužel je velký nedostatek hráčů se zájmem se do herního dění zapojovat, popřípadě nějak vyznávat hodnoty frakcí nebo principy rytířů, resp. paladinů. Hlásí se málo lidí, což je vidět hlavně u paladinů, nábor je složitý díky jejich výsadám, jaké mají pouze oni a žádní hráči. Bohužel není téměř koho přijímat.
Kolegyně Roxanne se nyní pokusí trochu oživit Nekromanty a více s nimi pracovat.
U frakcí jsem víceméně spokojen s Chaosem, který celkem funguje jako sehraná skupina, zatímco Order má soustavné problémy s morálkou a svojí rolí v herním světě Kelevaru. Slabé vedení a nábor nových lidí, který se v poslední době uskutečnil také není až na výjimky moc šťastný. I zde je ale nový kolega Fye, který se o ně má starat, tak doufejme, že dojde k jistému oživení.


2) Co by jste změnil a co naopak pochválil na aktualním stavu hry?
Měnit je pořád co, hlavně optimalizace a ladění kouzel, zbraní, npc a opravu řady chyb po bývalých skriptérech.. Pokud někdo něco na hře chce chválit, ať to jsou hráči.


3) Není tomu dávno a na koncilu jste potkal nové posily realizačního teamu. Jak zatím hodnotíte jejich práci a v čem si myslíte, že jsou pro realizační team přínosem?
Za jejich zájem o pomáhání v RT jsme velice rádi, oba nové kolegy musím pochválit za snahu a zápal, který snad ještě nějakou dobu vydrží. Přijali jsme ještě skriptéra, ale ten to nějak duševně s námi nevydržel, takže tady máme jedno místo v RT pro šikovného skriptéra volné...


4) Můžete prozradit, co vše se na koncilu řešilo? Například na co nového se mohou hráči těšit? Jakým směrem se bude ubírat herní děj?
Herní děj určitě bude zajímavý, možná Scion ještě neřekl poslední slovo, za hranicemi tiše mlčí poražení Tsurani, kdo ví, co se jim děje v mozku.. No uvidíme. Bohužel na serveru je minimum hráčů, kteří o herní děj mají zájem, což samosebou je pro řadu členů v RT demotivující, a proto se pokračování vyvíjí jen velmi pomalu.

Nového na Kelevar vysloveně nic neplánujeme, chceme se snažit spíše odladit chyby a vyvážit hru jako takovou. Dojde k drobným změnám v dungeonech, připravuje se jeden nový dungeon, který bude dostupný zcela netradičním způsobem. Také v dohledné době spustíme věrnostní systém za shánění nováčků, kde bude docházet k zajímavým odměnám za "dohozené" hráče. Také jsme schválili k zapracování řadu zajímavých a rozumných hráčských návrhů.
A ještě pár maličkostí, ale nebudeme říkat předem.

Jinak se na koncilu řešilo spoustu dalších důležitých věcí, například jak kdo chce propečený steak z grillu, jaké si k tomu dát pivo a další důležité věci.


5) Po tolika letech co se Kelevaru věnujete, baví vás to ještě pořád?
Ano baví, ale samosebou jsem rád, když mohu větší množství práce delegovat na mladší kolegy a nechat si především dohled nad celkovým chodem.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 175 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1312 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1277 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7849

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist