Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Nové obchodní cesty
Vydáno dne 01. 05. 2012 (1582 přečtení)

Byly vytvořeny první obchodní cesty... Čtěte a dozvíte se o novích obchodnících a učencích ve městech Scara brae, Minoc a Vesper!
Je tomu již nějaký čas, co král začal předávat správu měst do rukou frakcí. Některá města se podařilo získat Řádu, některá členům frakce Chaos a jedno bohužel padlo do rukou vrahům. V každém z měst se nachází talentovaný obchodník či řemeslník nabízející speciální zboží. Vzhledem k jejich znalostem a zkušenostem, začali tito mudrcové školit nadané žáky z místních škol.

První učňové, jejichž učitel došel k názoru, že jsou schopni sami tvořit a prodávat vzácné zboží, se objevili ve Scara brae a Minocu. Tamějším starostům byl zaslán dopis s žádostí o poskytnutí ochrany a materiálního zázemí k vybudování přístřešku v dalších městech pod správou Chaosu. Během měsíce dubna se pod dohledem samotného Lorda Blackthorna podařilo členům jeho frakce zajistit vše potřebné a ochránit karavanu cestující skrz celý kontinent.

V Minocu se vedle Bartoloměje, mistra řemesla těžařského, nastěhoval učeň Eldrose ze Scara brae. Prozatím je možné jej najít v místní radnici. Zároveň v metalurgické knihovně začaly probíhat první přednášky o těžařství, drátenictví a kovařině, kde se každý kolemjdoucí neznalý těchto řemesel může dozvědět mnoho nového.

Obchodni stezka

Obchodni stezka

Obchodni stezka

Naopak ve Scara brae se objevil učeň Bartoloměje, který nabízí drahé kameny a bantitanové ingoty. I přes nestabilitu podloží minockého dolu se daří dolovat dostatečné množství bantitanové rudy, které zvládá pokrýt poptávku po ní ve více městech.

Obchodni stezka

Obchodni stezka

Bartoloměj i Eldros vyslali své učně i do sídelního města frakce Chaos, Vesperu. I zde jsou nabízeny velice kvalitní svitky pro kouzelníky, drahé kameny a bantitanové ingoty. Bartolomějova učně lze potkat nedaleko banky v krámu tamějšího zlatníka. Eldrosův učeň se nachází na jednom z ostrůvků v domě poblíž přístavního mola.

Obchodni stezka

Obchodni stezka

O služby obou nadaných mistrů je zájem i v dalších městech, bohužel politická situace jim nedovoluje vyslat své učně. Časem se uvidí, zda se frakci Chaos podaří získat do své správy některé z dalších měst a budou tak moci dále šířit učení Bartoloměje a Eldrose…


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 82 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist