Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 205. čísla
Vydáno dne 01. 05. 2012 (1532 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Duben.
trubac

Kde jsou vajíčka?! Kde jsou vajíčka?! Ozývalo se ve Vajíčkově těsně před Velikonocemi. Velikonoce bez kraslic, to nejde! Jak to všechno bylo se dozvíte v článku Rastafariána "Trampoty ve Vajíčkově".
V tomto měsíci se oběvily i informace o dávno zapomenutých ohradách plných ušlechtilých mustangů. Jenomže kde je najít? Jak se k nim dostat? To se dozvíte v dalším článku Rastafariána "Zapomenutí mustangové".
Zloba. Hněv. Závist. Co se to s tou společností děje? Jak odčinit příkoří, která z těchto vlastností vychází? Jak vypadala snaha dobrodruhů o nápravu těchto příkoří se dozvíte v článku "Tam, kde půjdeme ruku v ruce..." od Anduriela.
Peníze hýbou světem a kdo ovládne obchodní cesty, má šanci ovládnout celou zemi. Frakce Chaos k tomu má dobře nakročeno. Čtěte článek "Nové obchodní cesty" a dozvíte se víc.
No a články s tradicí zde také nechybí. Opět se můžete podívat na dění v měsíci Duben v obrazech ve stejnojmenném článku a pro naše luštitele je připraven další díl hádanek.


Určitě jste si všimli, že dnes jsem prohodil část, kde se v úvodníku věnuji dění v redakci a co za články najdete v tomto vydání. Co můžete čekat v novinách už víte. Teď pár slov k tomu, co se děje v redakci. Zřejmou věcí je, že momentálně máme v redakci jen 2 píšící autory. Proto redakce hledá nové tváře, které by měly chuť psát do novin. Přečtěte si článek "Přidej se k nám i TY", kte se dozvíte vše podstatné, co práce v redakci obnáší. A tímto jsme se dostali až na konec úvodníku pro měsíc Duben.

Za celou redakci vám přeji příjemné chvíle strávené se Zemským Trubačem.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 153 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist