Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Trampoty ve Vajíčkově
Vydáno dne 01. 05. 2012 (1543 přečtení)

Co se stalo ve Vajíčkově? Proč bylo v tomto malebném městečku tolik povyku ještě před samotným velikonočním dnem? Vše se dočtete v následujícím článku...
„Cestu do vesnice nenajde jen tak někdo. Vede z míst, kde hadí jazyk vstoupil z moře do krajiny tak, jako prak.“ Na tomto místě se nachází brána do města Vajíčkov. Městečka, které celý rok žije a připravuje se pouze na Svátky jara. Pomlázky už byly upletené a místní hospodyňky se chystaly začít zdobit vajíčka. Kde ale jsou? Kde jsou všechna vajíčka? Celé město se začalo ihned prohledávat. Chyběl jediný obyvatel, Hynek. V jeho domě byly nalezeny skořápky a poznámky o jednom temném místě.

Skrýš byla nalezena poměrně rychle. Vzhledem k tomu, že Velikonoce jsou svátky všech, všichni účastníci se dohodli na spolupráci. Ať jsi byl vrah, člen Řádu či Chaosu, paladin nebo prostý občan, byl jsi vítán. Každá pomoc se hodila. To se ukázalo hned při překonávání první překážky. Zlí koledníci hlídali průchod bludištěm. Člověk by řekl, že jsou to jen mládenci, které poškrábete mečem, a oni uhnou. Opak byl pravdou.

vajickov_kolednici

bludiste

To stejné platilo o kousek dál. Na první pohled neškodní čuníci, na pohled druhý vražedné bestie. Když se zjistilo, co všecko umí, nikomu se nechtělo jít jako prvnímu.

cunici

Cestou byly nastraženy pastičky v podobě „pokladových truhel“. Účastníci nedbali rad druhých a stále dokola se snažili poklad vzít. Přitom přivolávali další a další draky. Jedna z těchto „pokladových truhel“ byla i v místnosti s pastičkami. Nebyli by to dobrodruzi, kdyby se alespoň dvakrát nechtěli podívat. Draci poletovali a zabíjeli vše, co se hýbalo. Co nezvládli draci, dodělaly pasti. Zde strávila skupina dlouhou dobu, a to ještě nevěděla, co ji čeká dál.

mrtvolky

Prvním problémem byly dveře na kód skládající se z několika číslic. Tato čísla se dostala po vyluštění hádanek, které byly rozházeny po celé lokaci. Následovala stěna, přes kterou nebylo možné se dostat. Během průchodu celým bludištěm skupina narážel na páčky, které nic nedělaly. Všem bylo jasné, že budou potřeba později. Nyní nadešla jejich chvíle. Zmáčknutím všech páček najednou se objevily schody přes zeď. Jeden ze skupinky takhle „přeskočil“ zeď a páčkou všem ostatním otevřel. Dobrodruzi již byli skoro na konci bludiště, přitom vajíčka, po kterých pátrali, stále nebyla nikde k nalezení.
Po dlouhém boji byli pobiti divocí králíčci, slepičky, čuníci i ovečky hlídající místnost se záhadnými truhlicemi a poklady. Tentokrát už ale opravdovými. Skupina přibližně 15. dobrodruhů nalezla vajíčka a byla po zásluze odměněna. O kořist z celé akce se spravedlivě podělila.

vajickov_konec

Vajíčka byla navrácena do Vajíčkova a tak byly Velikonoce pro tento rok zachráněny…

Vajickov


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 75 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist