Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Tam, kde půjdeme ruku v ruce...
Vydáno dne 01. 05. 2012 (1677 přečtení)

Hněv, závist, podlost, zbabělost, lakota, ale i odvaha a spolupráce. V duchu těchto slov se neslo celé putování dobrodruhů.
Velká hádka se strhla o skrytou odměnu. Jen ti, jenž prokáží, že jsou hodni, mohou získat odměnu. Dobrodruzi ze všech koutů země se sešli, aby odměnu pomohli nalézt. Aby věděli kde začít, bylo jim sděleno toto:
"Spojte své ruce k modlitbě tam, kde kvítím poseta je zem, kde voda padá z kamenů, jižním směrem od místa, na kterém kráska v sněhobílých šatech šípem ztrestá každého, kdo přiblíží se k tomu, co tak důkladně chrání."

Tam, kde půjdeme ruku v ruce1

Ono místo, popsané v nápovědě, jsme našli nedaleko driád. Zde jsme našli bránu do nám neznámých míst. Toto místo, daleko v horách, chránili mocní dread Spideři a už od počátku nám bylo jasné, že jako jednotlivci nemáme šanci. To nám po smrti pavouků potvrdila i první hádanka. Chvíli nám to sice trvalo, ale po usilovném bádání jsme objevili to správné spojení. "Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme zvládneme cokoli".

Tam, kde půjdeme ruku v ruce2

Tato slova nás pustila dále a my mohli projít skrz pěšinu chamtivosti, do budovy, kde každá místnost nesla název jedné záporné vlastnosti. Prvně jsme museli zneškodnit hříchy v podobě temných hadů a pak už jsme mohli vejít do první komnaty. Zde nás čekalo zrcadlo Namyšlenosti. Zrcadlo se zdálo nerozbytné. Nevěděli jsme, jak se přes něj dostat. Až po čase jsme našli nápovědu, v níž se psalo, že zrcadlo nesnese odraz ze svíce lásky. A opravdu. Jakmile jsme před něj svíci postavili zrcadlo puklo a roztříštilo se na tisíce střepů. Po předchozím rychlém úspěchu jsme byli všichni plni sebevědomí. S vidinou rychlého postupu jsme v další místnosti zatáhli za první páku, která byla po ruce. V tom okamžiku na nás s naprostou přesností zaútočili dva acient wyrmové. V našich řadách zavládl zmatek. Mnoho dobrodruhů přišlo o život. Až po lítem boji s draky jsme si všimli, že další místnost nese název Unáhlenost. Ale ani po tomto zjištění se někteří nepoučili. Další a další draci, vyvoláváni unáhlivostí některých dobroduhů, útočili na naše řady. Daší postup střežili mocí bojovníci Idiot, Retard a Dement. Již od první chvíle nám bylo jasné, že tato místnost nese název Neslušnost.

Tam, kde půjdeme ruku v ruce3

Našim dalším úkolem bylo pomstít mrtvé bojovníky. Ty, kteří se pokoušeli tuto pevnost dobít dlouho před námi. I tento úkol se nám po namáhavém boji podařilo splnit.

Už nás čekalo vyluštit jen pár hádanek, abychom mohli cestou Odčinění pokračovat za dalším dobrodružstvím.

Hned za touto cestou jsme se setkali s Dobromyslem. Ten nám sdělil, že naše cesta je téměř u konce. Zbývalo poslední. Pro jednoho zástupce z každého politikého uskupení na Kelevaru byla připravena hádanka. Bylo třeba přijít na jednu neřest a dokázat ji, podle cestou sbíraných indicií, správně vyčíslit. Poté ji zbývalo jen odčinit. No a kdo že se tohoto úkolu zhostil? Za vrahy a Temný kult byl vybrán Vorech. Z řad neutrálů se zhostil luštění Alaric. Frakci Chaos reprezentoval Fronzen a za frakci Order zaskočil Anduriel. Po krátkém luštění byli všechny čtyři neřesti odčiněny. Výprava se blížila ke zdárnému konci. Dobromysl byl s našimi úspěchy spokojen. Každému daroval strom poznání a ukázal nám cestu k pokladu.

Tam, kde půjdeme ruku v ruce...
boncaj


Tam ale část z nás podlehla. Chamtivost se projevila v plné síle. Byl i takový, co bral vše, co mu přišlo pod ruku. Jakmile to spařili ostatní, dostavila se závist a hněv. Vypukly hádky a neřesti nás plně pohltily.

Tak nevím zda-li jsme nakonec boj vyhráli či nikoli.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist