Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj Řádu
Vydáno dne 01. 04. 2012 (1667 přečtení)

Řád uspořádal pro své simpatizanty a ne jen pro ně velkolepý turnaj. Jak to na něm vypadalo vám v článku popíše Lukasso.

18. března se uskutečnil Turnaj Řádu. Tato společenská událost byla v duchu turnaje solidarity, nicméně lišila se i v dalších aspektech. Především soutěžilo se ve dvojících. Body za jednotlivé disciplíny se sčítaly, takže na stupně vítězů se postavili opravdu všestranní bojovníci. To už ale trošku předbíháme.

Turnaj Radu

První disciplínou byly souboje. Těch se účastnilo osm týmů. Zbroj musela být pouze vlastní výroby. Na některých soutěžících byla vidět únava; někteří se potili v těžké zbroji a trpělivě vyčkávali na svou chvilku slávy. Po mnoha napínavých bojích bylo jasno o vítězech a poražených.

Turnaj Radu1


Souboje
1. Lukasso a Lincoln IV - 3 Body
2. Freya a Thanatos z Prypjati - 2 Body
3. Koppak A Acestone Acestoneest - 1 Bod

Na řadu přišly kuše. Většina střelců sáhla po valoritovém provedení. Při kuších bylo povoleno se léčit, takže samotné znalosti lukostřelby nestačily. Tentokrát se zapojilo více soutěžících, a tak se nakonec rozhodovalo mezi třemi nejlepšími. Napětí stoupalo a atmosféra houstla. Poslední zasvištění šipky vzduchem a bylo jasno.

Turnaj Radu2


Kuše
1. Tutanchrapon VIII a Scarface - 3 Body
2. Proxy a Nagasi - 2 Body
3. Lukasso a Lincoln IV - 1 Bod

Poslední disciplínou byl box. Opět ve dvojících. Tato klání se však brzy proměnila v něco, co se dalo přirovnat snad jen k hospodské rvačce. Létaly pěsti. Soutěžící si nakonec odnesli vyražené zuby, monokly a někteří i body za vítězství.
Box
1. Tutanchrapon VIII a Scarface - 3 Body
2. Ssnowman a Ulaire Rodrigez - 2 Body
3. Lukasso a Lincoln IV - 1 bod

Po sčítání bodů stále nebylo jasno o třetím místě. A tak se diváci dočkali extra boxerského zápasu. Ten rozhodl.

Po sečtení tedy celkově
1. Tutanchrapon VIII a Scarface - 6 Bodu
2. Lukasso a Lincoln IV - 5 Bodu
3. Freya a Thanatos z Prypjati - 2 body
4. Nagasi a Proxy - 2 body


Turnaj Radu4

Samotná ceremonie svým tempem pomohla zchladit emoce a dala možnost soutěžícím k vydýchání. Odbila osmá hodina, když došlo k předávání cen. Vítězové, Tutanchrapon VIII a Scarface, získali putovní tuniky řádu, zlaté mustangy a zlaté sošky. Za druhé místo se Lukasso s Lincolnem IV. mohli radovat z elfských oblečků a stříbrných sošek. Freya a Thanatos z Prypjati si odnesli odměnu v hotovosti za třetí místo.

Ceny:

Turnaj Radu5
Turnaj Radu6

Sepsal Lukasso

[Akt. známka: 1,20 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 77 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist