Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Které celebritě Kelevaru se podobáš?
Vydáno dne 01. 04. 2012 (9488 přečtení)

Nečekejte ani chvíli a udělejte si náš COOL vypečený test, ve kterém zjistíte, které celebritě Kelevaru se nejvíce podobáte... Nezapomeňte se s námi podělit, jaká možnost vám vyšla, prostor k vyjádření máte prostřednictvím komentářů pod článkem.
oddelovac

Vážení čtenáři,
pro toto číslo jsme se rozhodli připravit si pro vás něco exkluzivního, jen v tomto čísle máte možnost odhalit díky našemu testu to, co jste doposud ani netušili. Za každou odpověď si v tabulce pod testem zjistíte počet bodů, které jste za tu svou obdrželi a po zodpovězení všech otázek a sečtení bodů na vás čeká vyhodnocení. Dost už ale bylo tlachání, přejděme rovnou k testu...

1. Kdybych mohl být libovolným zvířetem, jaké by to bylo..?

A) Kůň
B) Nihilistická slepice
C) Opyce
D) Uteču domů s brekem.

2. Co udělám, když se chci na Ultimě zabavit??

A) Vezmu si UNY šťýt a jdu se bojovat!
B) Uteču domů s brekem.
C) Hrabu pixely a až to dodělám a prodám za real, tak je hrabu znovu.
D) Každému sdělím na fóru svůj názor, který je sice absolutně hloupý a nikoho nezajímá, stejně jako já, já si za ním ale stojím a myslím, že mám právo klást si podmínky.

3. Kde hraji Ultimu?

A) Hraju někde mezi pauzou na bandáže a pobočkou O2.
B) Ultimu hraju ve svém pokoji vybaveném díky penězům ochotných nákupčích za real, díky kterým jsem si mohl koupit pohodlné křeslo s polohovacím opěradlem, podložku pod nohy, novou digitální myš, bezdrátová sluchátka, knížku Toma Clancyho, psa, ponožky, kaktus a také výhled na moře.
C) Uteču domů s brekem.
D) Hraji na zemi, místo stolu jsem si koupil HMD.

4. Co dělám, pokud mám volný čas?

A) Uteču domů s brekem.
B) Rád pracuji na své zahrádce, miluji ruční práce
C) Pracuju ve firmě Škoda Auto mlada boleslav,je mi 19,zalibi:uo,tv florbal.
D) Vzpírám, bruslím, degustuji jihoamerická vína, hltám novinky v telekomunikaci a rád nechám očko na vnadné ženě.

5. Která guilda je podle mého názoru nejlepší?

A) Nejlepší guilda je ta, která mě bude poslouchat a plnit mé podmínky.
B) Order
C) Jakože dřív bich řekl Chaos, ale oňi mě ti namachrovaní blbci neumí ocenit, takže bich řekl, že teď jako Temní Kult.
D) Uteču domů s brekem.

6. Pokud bych měl vybrat přídavné jméno, které by charakterizovalo, jaký jsem na Ultimě nejčastěji, jaké by to bylo?

A) Bohatý
B) Nejlepší
C) Mrtvý
D) Uteču domů s brekem.

7. Čím bych chtěl být, až budu velký?

A) Paladynem
B) Uteču domů s brekem.
C) Já už velký jsem!
D) Ředitelem zeměkoule.

V následující tabulce si podle svých odpovědí spočítejte celkový počet dosažených bodů:

tabulka

Výsledky:


0-20 bodů= Člen Orderu:

Pokud jsi na většinu odpovědí řekl, že utečeš domů s brekem, je právě Order tvou krevní skupinou a nejvíc se tedy podobáš řadovému členu této frakce. Jistě máš kolem sebe spoustu přátel, kteří smýšlí stejně jako ty a s kterými si rozumíš. Svou silnou stránku bys mohl nalézt v postávání na tržnici, spamování fóra stále se opakujícími myšlenkami a polemikou nad nespravedlností života, světa, vesmíru a samosebou nad supporty Chaosu. Pokud se vydáváš do boje, následuje tě nejméně pět kamarádů, kteří tě podpoří ze všech stran a další tři kamarádi číhající za keřem.

clen orderu

25-55 bodů= Zombie Chicken:

Spam, vyjadřování pocitů, nápaditost, návrhy, to vše pro své vlastní dobro a ještě mnohem víc. Pokud ti vyšla tahle možnost, jsi zastáncem toho, že existuje pouze jedna Nejvyšší pravda a to ta Tvoje. Ve své tmavomodré bundě brouzdáš krajinou a přemýšlíš, jakou další službu bys pro lidstvo vykonal. Na hrudi se ti třpytí znak O2 a ty víš že jsi ten jediný, ten vyvolený.

zombie chicken
60- 80 bodů= Cristin Belafort:

Penízky, chechtáčky... Nejde ti o přátele nebo snad zapojení se do děje, nejde ti o boje ani o plnění úkolů, Ultima je zlatý důl a ty z ní musíš vytřískat nejvíc. Byl bys nejraději, kdybys mohl prodávat i koní bobky. Pokud si můžeš koupit nový mercedes do své sbírky veteránů jsi spokojený a nic tě nemůže rozházet.

Cristin Belafort
85- 105 bodů= Lazarus:

Písmenka ti občas dělají pěknou neplechu, to ale nevadí, hlavně, že máš srdíčko na správném místě. Jsi velmi přizpůsobivý, nedělá ti problém změnit skupinu, dokážeš vyjít úplně s každým a když on s tebou ne, většinou to nepoznáš. Ultima je pro tebe podstatná část tvého života a nebojíš se do ní investovat kromě času i část své peněženky. Skupině se však vždy snažíš pomoci i za cenu vlastního života, což obvykle není moc těžké. Jsi velmi zábavný a sršíš vtipem.

Lazarus

Děkujeme, že jste strávili čas vyplňováním tohoto pravdivého a zaručeně přesného Testu, doufáme, že jste nalezli sami sebe a pomohli jsme vám zvládnout část strastí vašeho komplikovaného života. U dalších bláznivých článků se na vás možná někdy v budoucnu těší dvojice Jana a Karel Prokopovi, dodavatelé těch nejpikantnějších informací a skvělé zábavy.


[Akt. známka: 3,13 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Prokopovi | Počet komentářů: 259 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist