Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 204. čísla
Vydáno dne 01. 04. 2012 (1018 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Březen.
trubac

Vážení čtenáři, uběhnul další měsíc a jako vždy světlo světa spatřilo další vydání Zemského Trubače. No a co je v redakci nového? Do našeho týmu se přidal nový člen, Arkan. Ten pro noviny dodává fotky snad ze všech událostí, co se v zemi Kelevarské stanou. Buhužel v tomto měsíci je vydání chudší o články Ithiliena, který z neznámého důvodu tento měsíc nic nenapsal.
Tak, to by byly zprávy ze zákulisí vytváření novin a teď se již pojďme podívat, na co se můžete v tomto vydání těšit.

Ze začátku měsíce jste si mohli všimnout jistých rozepří v guildě Adventurers. Proto se Rastafarián vydal za Jeny J. A co zjistil? To se dozvíte v článku "Cech Adventurers očima Jeny J". Dále pro Vás Rastafarián napsal článek snad největší události tohoto měsíce, guildovní výzvě. Pak tu máme článek od Dark Frenklina o nějaké Tajemné Osobě, který určitě stojí za přečtení. Pro velký úspěch nechybí ani článek v obrazech o měsíci Březnu. Jak se říká, obchody hýbou světem a naši zem navštívil kupec Rugar. Ani to samozřejmě neuniklo pozornosti naší redakce. A proto je pro Vás připraven článek "Obchod s rizikem", který se zabývá zajímavostmi, jež se děly okolo Rugara a jeho soutěže. Dále stojí za upozornění vypečený testík od manželů Prokopových. V tom jak už název vypovídá zjistíte, které kelevarské celebritě se podobáte. V tomto měsíci se může řád pochlubit krásným turnajem a i o této události vám víc v článku "Turnaj Řádu" prozradí Lukasso. No a samozřejmostí je asi nejdéle trvajíci rubrika Hádanek. Nakonec bych vás chtěl upozornit na článek "Přidej se knám i TY". Redakce opět hledá nové tváře, proto neváhejte a přečtěte si i tento článek.

Za celou redakci vám přeji příjemné chvíle strávené se Zemským Trubačem.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist