Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Obchod s Rizikem
Vydáno dne 01. 04. 2012 (1652 přečtení)

V polovině měsíce, opět po roce, zavítal do míst Kelevaru velice známý kupec Rugar. Jak jeho obchodování probíhalo, se dozvíte v následujícím článku.
Kupec Rugar, postava, kterou zná snad každý obchodník ve světě, se po roce rozhodl vrátit zpět na Kelevar. Od své návštěvy očekával opět velké množství rozmanitého zboží, které bude moci na svých plavbách vyměňovat za cennější a exotičtější výrobky nebo za peníze. Za takové zboží slíbil odměnit nejlepšího z uchazečů něčím opravdu neobvyklým. Kdo se však chtěl této soutěže účastnit, musel počítat s tím, že druhé místo zde neexistuje a první bere vše.

Rugar

Na jeho výzvu se přihlásilo celkem 6 statečných obchodníků, kteří se rozhodli stát proti sobě v nelehkém souboji. Kupec Rugar jim postupně zadával nejrůznější suroviny, jež museli v daném časovém limitu sehnat. Obchodník, který donesl věcí nejméně, musel soutěž opustit. Prvotní kola nebyla až tak zajímavá, finále však vyvolalo krom zapojení okolí dvou nejlepších účastníků Abnyho a Cristin Belafort i velké nervy, zklamání, vzdávání a opětovné nalezení chuti pokračovat a samozřejmě i notnou dávku emocí.

Finálové kolo bylo rozděleno na 2 části, za každou část byl jeden bod a zvítězil ten, který získal ony 2 body. Jaké bylo rozčarování, když v prvním zmíněném kole vyhrál obchodník Abny o pouhých 55 bodů. Svou odhodlanost vyhrát projevil i v druhém kole, v němž se stal po odevdání necelých tří a půl milionů bandáží celkovým vítězem a byl kupcem Rugarem náležitě odměněn.

Abny, předem ti patří velká gratulace za vítězství v Rugarové soutěži, prozraď našim čtenářům, jak těžké bylo zvítězit nad tak těžkým soupeřem jakým byl Cristin Belafort?

Abny: Děkuju, už předem bylo jasné, že Cristin bude těžký soupeř. Všichni víme, že má obrovské zásoby všeho. Velký podíl na mé výhře má bezesporu štěstí na vybrané suroviny a kolektiv lidí, které jsem měl kolem sebe. Ti mi pomohli jak se sháněním potřebných surovin, tak s vymyšlenou a již několikrát praktikovanou taktikou.

Myslíš tedy, že v takové soutěži mohla určitá taktika převyšovat a že nešlo jen o donášení co nejvíce surovin na určité místo?

Abny: Určitě, jak jsem již jednou řekl, tuto taktiku jsem praktikoval už při Rugarově druhé i třetí návštěvě... peníze nejsou všechno...

Co říkáš na svoji odměnu? Očekával jsi něco jiného nebo jsi byl mile překvapen?

Abny: V minulých dvou kolech se jako odměna dávalo HMD, takže tak nějak jsem já a předpokládám, že i Cristin očekávali to. Oba jsme se spletli, nicméně Cherub je velice pěkná odměna a opravdu mě potěšila.

cherub

- Celkový počet vybraných surovin: - 21 965x drahokam, - 15x opál, - 70x různá plusová zbraň, - 62x defense část, - 267x guarding část, - 207x hardering část, - 47x fortification část, - 219x invulnerability část, = 802 plusových plate částí, - 156 821 rewardů, - 30x barva na nábytek, - 49 499 blood ingotů, - 41 456 shadow ingotů, - 12 400 iron ingotů, - 470 heaven logů, - 497 mytheril krumpáčů, - 6366393x bandáž, - 495 bone částí, - 455x váza, - 48x bronze bone část,[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 65 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist