Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Guildovní výzva
Vydáno dne 01. 04. 2012 (1811 přečtení)

Již 3. kolo všem známé guildovní soutěže. Jak to vypadalo a dopadlo tentokrát?
Na nádvoří britainského hradu byl opět nějaký poprask. Nebyl bych to já, kdybych se tam nešel podívat. Královský sekretář stojící na podiu, hlásil:

„Občané země kelevarské, na vědomost se dává, že zítra, dne 1. Března započne další, již 3. kolo soutěže zvané Cechovní výzva. Tímto král Richard I., Šampión ctností, vyzývá všechny kelevarské cechy k souboji v tomto klání. Odměnou budiž vítězům socha reprezentující úspěch daného cechu a dle výběru část materiálu na cechovní úroveň, správa města Tarnos trvající do další cechovní výzvy nebo výzdoba domu vzácným elfským nábytkem dodaným samotným Francisem Drakeem. Zároveň je možná výměna nasbíraných bodů za vzácné, ručně tkané koberce, nové hole z tsuranské říše, elfí oblečení a podobně. Běžte, a oznamte tuto novinu všem! Nechť zvítězí ten nejlepší cech z nejlepších!“

rudolfS těmito slovy královský sekretář sestoupil z podia a odebral se zpět do útrob hradu. Všichni kolem si začali pošeptávat a diskutovat. Někteří ihned běželi domů, aby mohli rozeslat holuby všem známým z cechu, že bude potřeba jejich pomoci. Při mém odchodu z nádvoří jsem si všimnul další z řady šarvátek mezi členy Řádu a zástupci Chaosu. Škoda, že jsem nebyl vyzbrojený, jak rád bych opět pozvedl meč.

Celou noc si členové všech cechů zařizovali důležité věci, hlavně, aby měli po zahájení výzvy čas a myšlenky pouze na ni. V 16:00 to vše vypuklo. Byly vyhlášeny první suroviny za bonusové body, první magické bludičky byly vypuštěny do světa. V tu ránu jsem byl ve městě téměř sám. Co budu dělat? Sám členem žádného cechu nejsem. Asi si skočím na jedno…

… To je bolest… Toho světla, takový hluk… Co se to zase stalo… Když jsem se trochu vzpamatoval a uvědomil si, co si pamatuji naposled, hned mi to došlo. Zase jsem se ztřískal do němoty. To bude zase ostuda…

Když jsem se po dvou dnech odvážil vyjít z domu, Cechovní výzva již běžela naplno. Stejně jako ve čtvrtek, městské ulice byly vylidněny. Potkal jsem jediného bojovníka frakce Chaos, jak si to šine středem města rovnou na královskou tržnici. Zastavil jsem ho a poptal se, jak si zatím stojí. Zprávy to nebyly úplně příjemné. Cech Dobrodruhů (Adventurers) byl ve vedení o celé dva tisíce bodů. Nechtěl jsem jej tedy dlouho zdržovat. Popřál jsem hodně štěstí a nechal ho jít svým směrem. Když už ale nemohu sbírat body pro svůj cech, proč nepomoci Chaosu najít pár bludiček. Vrátil jsem se domů, osedlal koně a vyrazil. Netrvalo dlouho a na kontě byl první úlovek. Označil jsem runu a ihned se vydal hledat někoho z řad Chaosu, aby si bludičku vyzvednul. Takhle to probíhalo dalších několik dní. Co jsem tak zpozoroval, tak do nějaké podzemní kobky se Chaos nehnal, pouze se snažil najít a ukořistit více bodované stvůry vyhlášené na královské vývěsce. Očividně se body lépe sbíraly pouze na bludičkách.

Guildovní výzva


Dva dny před koncem jsem dostal zprávu, že společným úsilím se podařilo předehnat Dobrodruhy. Dokonce to bylo o pěknou řádku bodů. Teď si jen ten náskok udržet. Nepolevit, stále běhat a hledat. O bludičkách se mi už i zdálo, už ať je konec… Žena mě viděla vždy jen ráno u snídaně a občas večer u večeře. Až mi jí bylo líto, věrnost k Chaosu pro mne však znamená mnoho.

8. března ve 22:00 bylo oznámeno ukončení sběru bodů a soutěžení. Vzhledem k průběžným výsledkům jsme věděli, že se i podruhé podařilo obhájit vítězství. Nebylo však s nikterak velkým náskokem. Cech Dobrodruhů dýchal Chaosu na paty a byl mu více než důstojným soupeřem. Ještě ten večer byly na nádvoří královským sekretářem vyhlášeny výsledky prvních tří cechů s počty bodů.

1. Chaos 28 844 bodů
2. Adventurers 27 159 bodů
3. Templars 16 353 bodů


Pro letošek výzva skončila. Byl to dlouhý a únavný týden. Uvidíme, zda se příští rok podaří někomu Chaos konečně sesadit z trůnu…

Socha ve Vesperu


Vybírané suroviny:

1x Stoneplaster House with Cellar
2x peacemaker
15x dalekohled
1000x explosion arrow
600x gold krumpáč
200x shadow legs
1000x cleverness potion
100x small wood house
50 x canon
1000x poison trap

Výzvy pro lovce odměn:

Flambus
Exodus
obři v cove
kouzelník ve wastelands
Ice lord[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 114 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist