Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Cech Adventurers očima Jeny J
Vydáno dne 01. 04. 2012 (1510 přečtení)

V posledních dnech vyplavala na povrch špína z cechu Adventurers. Jeny J, Metaxa a Clerion byli obviněni z pokusu o rozvrat cechu a krádeže města. Jak to bylo z pohledu Jeny J se dočtete v následujícím článku...
Redaktor: Ahoj Jeny, v posledních dnech, respektive týdnech, se cech, ve kterém jsi působil dlouhá léta, protlouká krizí. Ta vyvrcholila před pár dny, kdy jste ty, Metaxa a Clerion byli obviněni z pokusu o rozvrat cechu Adventurers a krádeže města. Vzhledem k tomu, že cech Adventurers čítá nemalé množství členů, kteří mají spoustu přátel i mimo něj, bylo by dobré vnést trochu světla do míst, která jsou všem skryta.

Redaktor: Jestli tedy nemáš nic proti, pojďme se ponořit do tajů kdysi slavného a opěvovaného cechu Adventurers... Začneme pěkně od začátku. Kdy jsi se stal členem Adventurers a co jsi od členství očekával?


Jeny J: Členem jsem se stal asi dva nebo tři roky zpátky. Tehdy tam bylo spoustu lidí, které jsem znal již řadu let a to hlavně Uragius, Sephirot a Liman. Moje očekávání nebyla nikterak velká, chtěl jsem pouze partu pohodových lidí, se kterými se dá dobře popovídat, pobavit se a chodit dungeony.

Redaktor: A byla tvoje i třeba sebemenší očekávání naplněna? Našel jsi tu správnou partu lidí, se kterými si zažil spoutu zábavy?

Jeny J: Ano, po dlouhou dobu jsme měli skvělou partu. Samozřejmě lidé přestávali hrát a zase začínali hrát, stejně jako i já jsem měl svoje pauzy. Dokonce jsme přežili i spoustu podpásovek od hráčů, kteří okradli guildu a postavili jsme se znovu na nohy.

guilodvni_vyzvaRedaktor: Takže říkáš, že vše fungovalo skvěle, cech jen vzkvétal, ale pak se něco pokazilo. Co to bylo?
Jeny J Že by úplně vzkvétal, se říct nedá, alespoň ne po celou dobu.

Jeny J: V srpnu minulého roku začalo dost lidí přeházet jinam (jiná hra), staří lidé se přestali objevovat a guilda začala skomírat. I já jsem se na nějakou dobu ztratil z dění. Tato situace přetrvávala až do zimy, kdy se guildu snažili znovu postavit na nohy Clerion a Paul. Podařilo se jim nalákat staré hráče zpátky k hraní a to i mně.

Redaktor: Myslíš tedy, že právě převzetí "moci" v cechu Clerionem a Paulem vedlo k jeho současným problémům? Doslechl jsem se o nějaké dohodě mezi Adventurers, Survivors a Řádem, myslíš, že i to mohlo mít vliv?

Jeny J: Upřímně nevím, kde přesně se stala chyba. Neřekl bych, že za to můžou. V zimě se jim podařilo postavit guildu na nohy a docela dobře ji rozjet i za pomoci nově příchozích hráčů.

Redaktor: Určitě, v nedávno proběhnuté Guildovní výzvě bylo vidět, že vnější síla Adventurers je obrovská.

poklad_shame


Jeny J: Co se týče Řádu. Ten se na nás obrátil, jen když něco potřeboval, naposledy když řešil existenční problémy, že neměl lidi ani pro využívání guildovního levelu.

Redaktor: Ano, po odchodu Liartese z pozice velmistra a několika dalších stálých členů měl Řád problémy. Když tedy řeknu, že prvním náznakem vytvoření jakési spolupráce byl přestup několika vašich členů do Řádu, tak se plést nebudu?

Jeny J: V podstatě máš pravdu. Nicméně guilda se rozdělila na pár segmentů. Ti pro Order, ti proti spolupráci a nejpočetnější skupina ta, která se stará jenom o sebe a svůj prospěch.

Redaktor: Jak tahle spolupráce mezi Řádem a Adventurers probíhala, případně čím argumentovali ti, co byli proti spolupráci? Ostatním to bylo asi jedno.

Jeny J: Tak hlavní pomoc tam byla v lidech, které Order potřeboval.

Redaktor: Všechno asi nakonec vyvrcholilo soutěží o Magnicii, kde panuje podezření, že právě Adventurers a Survivors v té době zbídačenému Řádu město financovali. Co je na tom pravdy?

Jeny J: Něco na tom pravdy je. Ale bohužel k tomuhle ti oficiálně víc neřeknu.

Redaktor: Naše čtenáře by to ale určitě zajímalo, kde se v Řádu najednou vzalo tolik peněz, že si mohli dovolit jen tak uplácet tamního radního.

Jeny J: Řád jenom využil, koho mohl a slízl město.

Redaktor: Takže využili naivity Adventurers, kteří jim pomohli zafinancovat úplatek a od té doby se k nim chovají arogantně a pohrdavě?

Jeny J: Od zvolení nového Velmistra využívá všechny, co to jenom jde, ale jakmile už nic nepotřebuje, tak se ani neozvou. Hodně tomu přispělo i nabrání bývalých Tk.

Redaktor: To od nich není vůbec pěkné, co čekat od současného složení. To ale odbíháme od tématu. Jak si tedy představovali členové Adventurers spolupráci ze strany Řádu?

Jeny J: Spíše doufali v nějakou spolupráci ohledne boje s PK / TK, která padla.

Redaktor:
Škoda, nebudu tě tedy dále trápit. Závěrem poslední otázka... Jak myslíš, že to s celým cechem Adventurers dopadne? Budou schopni překlenout i tento rozkol a zpět nabýt svou ztracenou slávu?


Jeny J:
Byl bych rád, kdyby to tak bylo. Ale netroufám si hádat… bylo by třeba razantních změn chování některých lidí, které pořád někdo omlouvá.

Redaktor: Dobrá, děkuji za rozhovor a společně s našimi čtenáři budeme doufat, že se vše vrátí do starých kolejí, a kdo ví, třeba se rozhodneš vrátit mezi své přátele.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 207 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist