Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Dobývání Antoniova úkrytu
Vydáno dne 01. 03. 2012 (1773 přečtení)

Antonín učedník Bernardův ukázal naší zemi svou moc. Proto se dobroduhové celé země spojili a přepadli jej v jeho vlastním úkrytu, kde Antonio podlehl jejich silám.
Na začátku měsíce Ledna se skupince dobrodruhů podařilo od démona známého jako Flambus získat mapu do sídla Antonia, učně Bernarda, jež byl zavražděn při jednom z rituálů Temného Kultu. Antonio se slíbil pomstít jak králi Richardovi, tak Scionovi. Prvnímu za vraždu Bernarda a druhému za neschopnost při stráži během rituálu. Mapa je velice cenná. Neměli o ni zájem pouze bojovníci dobra, ale také následovníci Sciona. V případě, že by mapa padla do nesprávných rukou, by hrozilo odhalení Scionova sídla v Tsuranské říši a tím by se samotný Lord dostal do ohrožení.
Od královských paladinů byly známy pouze dvě informace. Brána do Antoniova sídla je na místě poblíž lávy a ohně a jeho sídlo je chráněno stejným kouzlem, jako Flambusova jeskyně. Nejprve se tedy muselo pro ochranu před ohněm do ledového doupěte. Vzhledem k tomu, že následovníci Lorda Sciona byli vysláni, aby získali mapu a tím ho ochránili, strhla se první bitva právě v těchto jeskyních. Boj skončil lépe pro stranu dobra. Následovalo hledání magické brány. Ta se nečekaně nacházela v ohnivém doupěti. Na začátku Antoniova sídla bylo několik démonů, Flaming lordů a vulcanusů strážících průchod dál. To ale nebylo to nejhorší, co na dobrodruhy čekalo. Ve předu je čekali lávoví golemové, ze zadu dotírali členové Temného kultu a jejich posluhovači. Zdálo se, že jsou v bezvýchodné situaci, přesto se jim podařilo útok odrazit a mohli se pustit do dobývání k Antoniovi.

antonin5Cesta k němu vedla přes několik větví paláce. Uprostřed vždy čekali golemové. Když se konečně podařilo otevřít dveře do místnosti s Antoniem, vyrojilo se ze dveří klubko černých mamb. Smrtelně jedovatých hadů, po jejichž kousnutí se jen velmi těžko zastavuje krvácení. Nicméně první část byla zdárně za dobrodruhy.

antonin1Tím těžším úkolem bylo ale zabít samotného Antonia a sebrat mu mapu. Dlouho se o to pokoušeli členové Řádu. Těm se to ale nedařilo. Zemřelo jim mnoho ochočených draků, spotřebovali mnoho obvazů, reagentů, vypili spoustu lektvarů, až jejich utrpení ukončilo pár členů Chaosu. Ti je vyhnali z Antoniova doupěte a následně se sami začali pokoušet Antonia zabít. Ani jim se to nedařilo neboť i vrahové vycítili, že soupeři nejsou momentálně jednotní a v plné síle. Tudíž vyrazili směr Antoniovo sídlo také, čímž započaly další boje. I tyto se naštěstí podařilo odrazit.

antonin2Pozdě večer se podařilo zabít Antonia, který u sebe měl mimo jiné i onu mapu.

antonio downČlenové Chaosu oznámili získání mapy siru Gabrielovi.

antonio mapa


Strana dobra opět zvítězila. Doufejme, že se najde kartograf, který dokáže mapu rozluštit a podaří se zničit sídlo Lorda Sciona i jeho samotného.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 99 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist