Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Finále Boxu pro rok 2o11
Vydáno dne 01. 03. 2012 (1593 přečtení)

V měsíci únor proběhl asi nejoblíbenější, nejnapínavější a nejdelší turnaj na Kelevaru a konečně doběhl do finále.
Do finále pro rok 2o11
V měsíci únor, přesně 16. 2. 2o12 se ve slavnostním finále v boxu utkali Wolf a Eset (Chaos), Infernos (UniTy) a DarkAngel (Adveturers), který do finále postoupil, když se probojoval přes semifinále, kde mu zkřížili cestu, avšak nezastavili jeho dlouhou cestu, Dragons Boy, Acestone Acestoneest a Ithilien. Všichni jsou členové guildy Adventurers a myslím, že tento obrázek byl velice pěkný pro naše jméno a doufám, že to tak bude jen pokračovat. Ačkoliv jsem se já na box nedostavil z osobních důvodů, pořád to bylo napínavé. Souboje byly často vyrovnané, ale do finále, jak jsem už napsal výše, postoupil DarkAngel.

Ve finále byl průběh stejný jako v semifinále. A to ten, že bojoval každý s každým a pak podle výher a proher se bojovalo o umístění.

O třetí místo bojoval Infernos s Wolfem, kde prokázal svou zručnost Infernos. O první místo to byl už jiný boj, DarkAngel nastoupil proti Esetovi, který ho jako jediný dokázal už jednou v ten den, v tu noc položit k zemi. Boj to byl velice vyrovnaný, avšak zvítězila letitá zkušenost a ocelové pěsti DarkAngela. Pro některé překvapení, pro druhé neskrývaná radost z vítězství. U některých převládalo zklamání a zloba, u druhých zase spokojenost a radost z úspěchu.

To vše a ještě více nám přineslo finále boxu pro rok 2o11 a já osobně se už moc těším na další turnaj, který nám předchází a tj. Turnaj v boxu pro rok 2o12![Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Ithilien | Počet komentářů: 82 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist