Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Jak si vydělat - Dungeony
Vydáno dne 01. 03. 2012 (2778 přečtení)

V minulém a zároveň v prvním díle jste se dozvěděli, jak si nejlépe vydělat pomocí vyrábění různých itemů a trénováním různých skillů. Na dnešní pokračování jsem si připravil způsob, který je o mnoho zábavnější a není tak AFK. Jde o dungaření.
V první řadě je důležité vytrénovat bojové skilly (macefighting, fencing, swordsmanship) na libovolných panácích aspoň do těch 50%.

Pak se vrhněte na včelí úl a vytrénujte si healing aspoň do 80-90%. Těch zbylých 10% jsem já osobně měl za pár dungeonů dotrénovaných na GM hned. Když už máme tenhle základ, tak se můžeme vrhnout na menší přípravu, než půjdeme dungeon.

Mluvím o hřbitově. Hřbitov je asi nejlepší věc na Kelevaru, která je neustále využívaná. Nás však, jako začátečníky, zajímá jedno jediné HB a tj. Nujelmské. Nevím teď jistě, jestli funguje pořád stejně, ale co vím, tak na toto HB nemohou vrazi, ale má to i jednu nevýhodu. Je tu omezení, že když překročíte 80% kteréhokoliv bojového skillu, tak už na tento hřbitov nemůžete vstoupit. To zas ani tolik nevadí, jak říkám, v dungeonu to dotréníte raz, dva.

Když už máme ten základ (sw 80%, parrying aspoň 65%), tak se už můžeme trochu připravovat. Já osobně chodím dungeony s drakem, ale je to docela riskantní. Nosit sebou věci za 500k a draka, to je můj styl. Když se někdo nebojí a umí použít invis port, tak to tak může používat taky a je vysmátý. *Směje se* Myslím si, že kombinace drak a blacksword není určitě k zahození, ale jako začátečník je nejlepší mít vytrenovaný skill hidding a stealth, pořídit si talent tinkering a golema a pak už jen stačí nechat mlátit golema za vás a jenom hiddovat a sbírat peníze z těl. Nejlepší začátečnický dungeon je Hytloth na Avatarově ostrově nebo Covetous severovýchodně od města Cove. Hytloth má výhodu, že na konci dungeonu z vampírů padají braclíky a občas u Skeletal Drake najdete také poklad. Cove se dá víceméně jen probíhat a na konci vybít Liche. Pak jen seběhnout k drakům a podívat se jestli je poklad. Tady je však nutné dávat si pozor na Lord Wyrma, kterého opravdu jen tak nezabijete.

Návod na dungeony sem nedám, protože v každém dungeonu je tolik indicií k dalším krokům, že je to až sprosté.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Ithilien | Počet komentářů: 300 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist