Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 202. čísla
Vydáno dne 01. 02. 2012 (1377 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc Leden.
trubac

Vážení čtenáři,
máme tu první měsíc v novém roce a na mne připadla ta milá povinnost představit vám první vydání Zemského Trubače v roce 2012. Než se do toho ale pustím, chtěl bych vás, naše čtenáře, obeznámit se změnami, které se v redakci udály.

Jak už to tak ve světě bývává, nic netrvá věčně. Naši redakci opustila výborná a nenahraditelná redaktorka Mariane. Tímto bych jí chtěl velice poděkovat za vše, co pro noviny udělala. S odchodem Mariane se v redakci uvolnilo místo šéfredaktora, které bylo obsazeno Andurielem.
Další podstatnou změnou je, že patronát nad novinami převzala od Hypnotika nová posila Realizačního týmu, Roxanne. Chtěl bych jí popřát hodně úspěchu a doufejme, že bude s chodem novin spokojená.

Ale vraťmě se k tomu, co nás čeká v tomto vydání. Jak už jsem zmínil, do realizačního týmu přibyly nové tváře. Proto jsme v redakci neváhali a vyzpovídali je. Jak na naše otázky odpovídaly se dozvíte v článku "Nově příchozí členové RT". Pro nováčky, ale nejen pro ně, je zde článek od Ithiliena o tom, jak si vydělat nějakou tu korunku do začátků. Ithilien si rovněž připravil soutěž pro vás všechny, takže vy, co chce něco vyhrát přečtěte si co nejdříve článek "Pro odvážné a bystré hlavy!". Kolega Rastafarián si pro vás připravil článek "Řád neŘád", ve kterém se zabývá hromadnými odchody z Řádu. Taktéž je zde pokračování článku "Chaos kam se podíváš II". Rastafarián rovněž dostal dopis ze Scara Brae. Co se v něm píše se dozvíte v článku "Pošta ze Scara Brae" a dále si pro vás čtenáře připravil také článek o novoroční aukci. A jako tradičně najdete v tomto vydání i Hádanky.

Příjemné chvíle při čtení článků vám přejí redaktoři Anduriel, Rastafarián a Ithilien.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 48 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist