Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Dění v měsíci Prosinec
Vydáno dne 01. 01. 2012 (1676 přečtení)

Měsíc Prosinec byl plný zajímavých událostí, o většině z nic se něco málo dozvíte, když si přečtete následující řádky.


Stejně jako v měsíci listopadu se dále pokračuje v šampionátu v boxu. Ze začátku měsíce se odehrálo osmé základní kolo. V tomto kole si postup do druhého semifinále zajistil Cristin Belafort.

Zhruba o týden později se konalo deváté kolo boxu, jež vyhrál Eset. Tentýž den se konalo i druhé semifinále. Do tohoto souboje nastoupili následující boxeři: Mejlon, Billie Joe Armstrong, Eset, Cristin Belafort. Vítězství a postup do finále šampionátu, kde se již nachází Wolf, si zajistil Eset. Takže frakce Chaos už má dvě želízka v ohni.

6. prosince proběhl turnaj všestrannosti. Jelikož jsem se tohoto klání nemohl účastnit, zeptal jsem se Swifta, který se nejen účastnil, ale i vyhrál.

Swift: Turnaj probíhal tak, že se registrovaly tři týmy a pár lidí. Nakonec se daly dohromady čtyři týmy. Poté nám dal Memory gatu do základny. Každý tým měl svou základnu, kde měl kovadlinu, výheň, bednu s pár nástroji a bednu, do které se odevzdávali věci. Za tyto věci se následně přičítaly body. Body byly za ingy, logy, ryby a věci vyrobené ze dřeva a ingotů. Tyto věci měly dvojnásobnou hodnotu bodů k potřebným ingům. Body se také daly získat za zabíjení monster, které u sebe měly runu s hodnotou bodů. Jako tým jsme se rozhodli, dva šli kopat a já jsem šel sekat logy, ze kterých jsem vyráběl věci. Z nakopaných rud jsme vyráběli štíty nebo coify. Byli jsme se podívat i na příšery, ale nezadařilo se nám získat ty hodnotné runy. Celé to trvalo asi hodinu. Nakonec se posbírali věci z bedny a čekalo se na spočítaní bodů.

V tomto měsíci taky Arcimág Scion prohlásil, že za úplatek jeho služebníci z Temného Kultu ušetří váš život. Za to, aby vás vrazi z Temného Kultu po dobu jednoho týdne nezabíjeli v dungeonech, zaplatíte 200 000 zlaťáků. Pokud jste ale kopáč, či dřevorubec tak i pro vás má Scion nabídku, že vás nebude zabíjet. Stačí odevzdat suroviny v hodnotě 100 bodů a máte zaručeno, že se vás týden nikdo z Temného Kultu ani nedotkne. Bodové ohodnocení surovin je následující:

vykupV tomto měsíci se i pátralo po Hérodotově pokladu. Více se o této akci dozvíte v Rastafarianově článku "Po stopách Hérodotova pokladu."

Jako každý rok se na Vánoce objevil na tržnici Sněhulák s dárky.
Toto jsou dárky, co jste si mohli vybrat:

darky


mapa
Mapa lvl 3

svicka
Svíčka

maska
Vánoční maska

oblecek
Vánoční elfský obleček

kytka
Vánoční kytka

barva
Vánoční barva[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 170 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist