Zemský Trubač
  Dnešní datum: 03. 10. 2023  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Úvodník 201. čísla
Vydáno dne 01. 01. 2012 (1461 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc prosinec.
trubac

Vážení čtenáři,
opět mi připadla ta milá povinnost představit vám nejnovější vydání Zemského Trubače. Ráda bych vám prostřednictvím tohoto úvodníku poděkovala za to, že jste si v minulém roce našli čas na přečtení našich článků a že jste nám vašimi názory a komentáři pomáhali stále zlepšovat kvalitu a úroveň novin. Velice si vážíme čehokoli, co jste nám k naší práci sdělili, ať už šlo o kritiku nebo chválu.

Co jsme si pro vás s kolegy připravili tento měsíc? Bude to vydání opravdu obsáhlé, můžete si přečíst celkem devět článků nejrůznějších stylů a žánrů. V prvé řadě bych vás ráda pozvala k článku "Turnaj Zemského Trubače", jež byl pořádán naší redakcí. Jste- li fanoušci dobrodružství, začněte u "Po stopách Hérodotova pokladu", který je nastíněním velmi zajímavé výpravy do srdce Pyramidy. Pokud by vás zajímalo, co se v předešlém měsíci událo zajímavého, rozhodně si přečtěte článek "Dění v měsící Prosinec", ten je komplexním zhodnocením uplynulých akcí, pokud toužíte po něčem konkrétnějším, zabruste do "Turnaje Guild". Kladli jsme také velký důraz na to, abychom se dozvěděli něco i o vás, našich čtenářích a zprostředkovávali jsme tyto informace i vám, z tohoto důvodu je tu pro vás "A jaký je tvůj příběh?", článek o významu vašich jmen anebo "Rozhovory s hráči z Trutnova", ten vám nastíní pohled Carmancera a Archeriera. Kolega Rastafarian si pro vás připravil velmi poutavý příběh "Chaos kam se podíváš", v němž se vydal na jednodenní výpravu, o níž vám napsal tento článek. V neposlední řadě se zde tento měsíc objevilo něco speciálního a to "fanTOM- věštba Slepice!!!", tento článek je bulvárního charakteru a je složen z několika obrázků, názor si na něj udělejte sami... Samosebou v tomto čísle nechybí ani oblíbené hádanky.

Ráda bych vám také za celou naši redakci popřála jen to nejlepší do Nového roku, zachovejte našim novinám přízeň i v nadcházejících měsících a dávejte nám podněty, díky kterým pro vás s radostí píšeme naše články...

uvodnik 2012


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 56 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1775 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1371 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1248 hl.)
 
Je mi to jedno (1225 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1173 hl.)
 
Nečtu to tu (1318 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8110

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist