Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Chaos kam se podíváš
Vydáno dne 01. 01. 2012 (1774 přečtení)

Chcete se dozvědět pár informací z kuchyně frakce Chaos? Zajímá vás, co se událo a co se připravuje? Zde je malá ochutnávka. Přeji příjemné čtení...
chaos

Týden mi trvalo, než jsem překonal svou lenost a pohodlí, na které jsem si zvykl. Usedl jsem ke stolu a chtěl začít psát. O čem ale? Sám toho moc nevím, takže kde začít? Nejlépe asi úplně od začátku.

Když se tak podívám na rubíny chaosu, vystavené na hradě Lorda Blackthorna, poznám většinu podpisů svých přátel. Člověk by nevěřil, že i po tolika letech budou schopni stát se zbraní v ruce v první linii a já budu bojovat pouze perem a papírem. Vidím zde ale i pár nových kousků, jeden však chybí. Vydal jsem se tedy zjišťovat, co se stalo.

rubiny

Na nádvoří jsem potkal první dva, které jsem ještě neznal osobně. Výborně, příležitost seznámit se. Trochu jsem si je pamatoval. Jeden býval paladinem a druhý vrahem, je tomu už ale nějaká doba, určitě procitli. „Dobrý den pánové, mé jméno je Rastafarian. Dříve jsem také sloužil pod vlajkou Lorda Blackthorna, mohl bych se vás zeptat na pár věcí?“ Oba byli vstřícní, Abny i Pain, příjemní chlapci v plné síle. Povyprávěli mi své příběhy. Vskutku zajímavé. Řekli mi i, jak to bylo s Fronzenem, jehož rubín v síni chybí. Je ho opravdu škoda. Jeho bratr Anatheo ho svedl na špatnou cestu, že ale jeho kroky povedou až do Temného Kultu snad nevěřil ani on. Scion ho určitě nějak očaroval. Náhle doběhl posel, že další bratři ve zbroji čelí přesile bojovníků Řádu, Abny ani Pain neváhali a vydali se jim na pomoc. Snad brzy potkám další nové tváře.

Abny+pain

Já měl ještě nějaké zařizování ve Scara brae, vydal jsem se tedy na cestu. Navíc jsem se doslechl, že město je nyní ve správě Chaosu, tak jsem toho ihned využil a pobavil se s místními obyvateli. Zprvu mě překvapili tsuranští válečníci potulující se městem. Naštěstí nebyli agresivní, nicméně se pokusím zjistit důvod jejich přítomnosti. Nejzajímavější rozhovor byl s Eldrosem, místním talentovaným svitkařem. Mimo jiného jsem se od něj dozvěděl, že by za ním měl začátkem roku přijet na návštěvu jeho spolužák z moongolowského lycea a nějakou dobu se u něj zdržet.

scara

Dále jsem se doslechl, že v Minocu, který je též pod správou Chaosu, jsou nějaké problémy s tamějším dolem. O tom ale zase příště.


[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Rastafarian | Počet komentářů: 99 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist