Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Úvodník 200. čísla
Vydáno dne 01. 12. 2011 (1525 přečtení)

Úvodník tradičního Kelevarského plátku pro měsíc listopad.
trubac

Vážení čtenáři,
dovolte, abych vám představila nové vydání Zemského Trubače pro měsíc Listopad. V začátku úvodníku bych chtěla poděkovat všem čtenářům i redaktorům z dob minulých i přítomných, díky nimž dnes vychází noviny již po dvousté. Doufám také, že nám zachováte stejnou přízeň jako doteď a budete se s námi těšit na další články a vydání a možná se Zemský Trubač dožije i další stovky.

Teď ale k tomu, co jsme si pro vás připravili v tomto čísle. Prosím, abyste věnovali zvláštní pozornost článku "Rozhodni, kdo se stane dalším redaktorem ZT!!!" a přiložené anketě, v níž můžete hlasovat a vyjádřit sympatie pisálkovi, od kterého byste rádi viděli články i v dalších vydáních Zemského Trubače. Jeden z těchto pisálků si dal navíc práci a připravil pro vás "Průřez Zemským Trubačem", kde získal odpovědi redaktorů, kteří tvořili noviny v minulosti. Za zmínku jistě stojí i exkluzivní rozhovor, v němž vám Perseus a Memory představí jejich požadavky na nového člena RT. Kolega Anduriel pečlivě prozkoumal "Brnění Ctností" a vše, co s ním souvisí, také vás zavede do bojů a popíše vám, jak probíhala "Bitva o Ocllo". Dále na vás v článku "Temný Kult vrací úder?" čeká rozbor úspěchů i neúspěchů a hlavně možných změn, které by mohly nastat mezi Nekromanty. V novinách ani tento měsíc nechybí pravidelná rubrika "Hádanky" a "Pět otázek pro.....", v níž se vám představí Paladin Billie Joe Armstrong.

Za redakci Zemského Trubače se na vaše ohlasy těší Mariane a Anduriel


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 52 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist