Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhodni, kdo se stane dalším redaktorem ZT!!!
Vydáno dne 01. 12. 2011 (1711 přečtení)

V minulém čísle jsme vás vyzvali k tomu, abyste neváhali a přispěli i svými články a podíleli se tak na vydávání Zemského Trubače. Jsem opravdu neskonale vděčná, že se mezi vámi našli tři stateční, kteří nám poslali své ukázky. Vy sami můžete v hlasování rozhodnout, který článek vás nejvíce zaujal a kdo má tedy zaujmout místo nového redaktora... Články tentokrát neprošly záměrně korekturou, to abyste mohli mimo jiné posoudit i gramatiku...
oddelovac

První článek bude ochutnávkou H-RPG příběhu a zaslal nám ho Ithilien, článek je sice kratšího rozsahu, to mu však na kvalitě vůbec neubírá, ostatně posuďte sami...

Ithilien je synem ereborského trpaslíka Romliho, syna samotného Gimliho a elfské královny z východního hvozdu v temného lesa Thranduily. Narodil se roku 2879 v Modrých horách a po smrti bratra Rufuluse v roce 2941 přesídlil do Ereboru. Ithilien byl u elfů znám jako Pellenor a hned po smrti svého bratra se stal členem trpaslické z Thorinovy družiny. V roce 3018 se Pellenor se svým otcem vydal do Ereboru, kde byl vybrán do rady starších. Byl jedním z mála trpaslíků, kteří se přátelili s elfy poněvadž elfové cizí odsuzovali. Po pobytu v Lothlórienu, poutním místě všech trpaslíků s hlavním sídlem rady starších, se dokonce zasvětil vzpomínkám na elfskou královnu a svou matku Thranduilu a stále při sobě nosil pramínek jejích vlasů. Jeho nejbližším přítelem byl Olórin známý též jako Gandalf, Mithrandir, Tahrkún, Šedý poutník, Bíly čaroděj a nebo také Incánus. Pellenor se účastnil většiny velkých a důležitých bitev za trpaslické panství a za temný les, sídlo všech lesních elfů. Poté se stal Pánem Třpytivých jeskyní, slují pod horou Dagor. Některé prameny tvrdí, že se po smrti jeho ženy Iluróny vzdal trůnu trpaslíků, rozloučil se s Elfy a s přítelem z řad trpaslíků, jeho věrným podřízeným Angmarem odebral do Zemí Neumírajících.

oddelovac

Autorem druhého článku je Bendrtik, jako téma si vybral zhodnocení Temného Kultu a PK, vynese mu tolik diskutované téma uznání nebo bude díky svým názorům odsouzen, co myslíte vy?

Rozdělení, ( upřednostňuji v PvP) :

Temný Kult (TK) - Spolek nekromantů s černou magií, tak mocnou, že v dnešní době, je prakticky nemožné nad nimi zvítězit, pokud není modrých postav minimálně dvakrát tolik co jich.

Player Killer (PK) – Vrahové, směs všeho co je červené a tedy pro vás hrozbou.Pro ty, co se orientují v PvP ví moc dobře, že jsou slabší, ale i přesto je tu ta možnost, že vás zabijí.

Order (O) – Frakce, která je velmi silná a obratná a především důležitá pro lidstvo Kelevaru a jeho samotného.V každém ohledu, pokud je slušně požádáte, pokud to bude v jejich silách, určitě vám rádi pomohou.Bojuje proti druhé frakci zvané Chaos.Bojuje proti silám Temného kultu a PK.Někdy se Order s Chaosem spolčují.

Chaos (Ch) – Frakce, také silná, ale né natolik jako frakce Order.Především kvůli menší neaktivitě a málo členů.Bojuje proti frakci Order.Tato frakce se zúčastní skoro každé akce.Taktéž se účastní bojů proti PK a Temného kultu.

Neutrální lid – Opět, směš všeho co je modré a snaží přežít proti silám zla.Chodí spolu často na výpravy za pokladem.Jsou tu tací jedinci, kteří mají vyjímečný talent k PvP.Vypomáhají frakcím v boji proti silám zla.

Jak již všichni víme, poslední dobou se síly zla začaly shromažďovat a síly dobra ubývat.Je to tím, že staří hráči se vrací, bohužel jenom červený.Modrých hráčů tu také pár přibylo, bohužel pouze jenom nováčků, bez skillů a talentu k umění.Řekl bych, že svět se začíná rozpadat, protože spousta modrých hráčů odchází a nadobro s Kelevarem končí.Příčina takového skandálu, hraje pouze roli v úpravě scriptů.Myslím si, že nebýt úprav tak tu hraje o pár lidí víc.Prostě, člověk si po určité době zvykne na to co tu je a rázem přijde taková změna, že to s každým sekne o zem.K tomuto dopomáhá především Temný kult.Občané Kelevaru, mají velmi malou možnost toho, že dungeon projdou bez návštěvy červených postav.Dále si myslím, že né vždy je spravedlivého trestu, pro ty co si ho zaslouží nejvíc.Místo toho, aby se GM zaměřili na ty co porušují pravidla a občas zaviní pád sphery, obtěžují nevinný lidi, kteří jsou maximálně AFK.Opravdu nevím, co v dnešní době čekat.Může to dopadnout tak, že nakonec, zlo zvítězí nad dobrem a zlo bude vládnout Kelevaru? Nebo nastane velký převrat v dějinách lidstva?

oddelovac

Třetí autor si přeje psát v utajení a dávat tak svým článkům určitou dávku tajemna, jako pseudonym si vybral jméno Rastafarián a zde je jeho článek, v němž vám autor představí vzpomínku na jedno odpoledne:

Jako každé nedělní odpoledne jsem se vydal na procházku po městě Britain. Ve městě byl klid, většina obyvatel byla přihlížet a fandit svým favoritům na královském turnaji. Tentokrát jsem se vydal směrem ke své minulosti. Místo, kde jsem trávil mnoho času, poznal mnoho spolubojovníků a přátel, místo, které z velké části ovlivnilo můj život. Hrad Lorda Blackthorna. Přešel jsem most, po kterém se procházely stráže, a namířil si to rovnou do zasedací místnosti. Za ty roky se tu nic nezměnilo. Štíty visící na zdech, trofeje Lorda Blackthorna z lovů v nedalekých lesích. Najednou jsem uslyšel, jak se otevírají dveře. Otočím se a vidím malého chlapce. Chvíli přemýšlím, kde jsem ho už spatřil, když v tu ránu mi to docvakne. Však to je malý princ Artur. „Pojď blíž, chlapče, nemusíš se mne bát.“ Chlapec přistoupil. Chvíli jsem povídal já, jaké to bylo v dobách před jeho narozením, chvíli se snažil on přiblížit mi, jak je to nyní se zástupci Chaosu, jejich plánech a vizi do budoucna. Přímo uprostřed povídání o městě Scara Brae do místnosti vstoupila chůva. „Princi bude večeře, měl byste si jít umýt ruce, ať na vás Lord nečeká.“ Chlapec se zvedl a šel. „Asi bych se měl také vydat domů, ať o mě nemá žena starost, nashledanou Beato.“ Při chůzi nočním Britainem mi létaly hlavou různé myšlenky. Když se to, co mi princ řekl, nedoneslo ani ke mně, bývalému bojovníku za svobodu přímo v řadách Chaosu, jak se to mohlo dostat k obyčejným lidem. Boje nemusí probíhat přímo na bojišti. I já, starý vysloužilec, mohu pomoci. S perem v ruce a svým spisovatelským střevem toho zvládnu dost…


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 177 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist