Zemský Trubač
  Dnešní datum: 15. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Bitva o Ocllo
Vydáno dne 01. 12. 2011 (1617 přečtení)

Menší shrnutí bitvy o město Ocllo. Kdo tuto dlouho očekávanou událost nezažil na vlastní kůži, může se alespoň zprostředkovaně dozvědět, co se zde dělo.
Od Pátku 18. 11. do Neděle 20.11. probíhala velká bitva o město Ocllo. Účastnily se jí dvě početné skupiny. Skupina vrahů vedená Fronzenem z Temného kultu a skupina „neutrálů“ pod vedením Paladina Billie Joe Armstronga. Bitva byla velkolepá, obě skupiny čítaly přes 20 členů, proto boje bylo všude dostatek.
Bitva den První:
Obě skupiny se střetly v nejsilnějších sestavách. Boj byl přímo velkolepý. Magie se nesla vzduchem. Boj se nezastavil ani na jedinou vteřinu. Již od počátku bylo vidět, že vrahové mají jemně navrch. Strategické pozice ani jedna ze skupin nikdy neudržela dlouho.

Den druhý:
Druhý den za tábor modrých bojoval snad jen Abny. I když proti němu stála neskutečná přesila, on to nevzdával. Město po celou dobu bojů drželi pevně ve svých rukou vrahové.
Tento den město přepadly strašlivé stvůry z útrob země. (viz fotka)


Ocllo2

Přepadení města nečekaným nepřítelem

Den Třetí:
Třetí den již bylo zase s kým bojovat. Bojovníci dobra se opět seskupili a snažili se alespoň kosmeticky upravit skóre bitvy. Po celém Ocllu byla těla padlých bojovníků z obou táborů. Vzduchem se nesl pach spáleného masa. Boje byly opět tvrdé.

Celkově lze z bitvy usoudit, že generál Fronzen dokázal lépe své bojovníky zorganizovat. Proto měl opačný tábor se svou chaotickou taktikou nevelkou šanci na vítězství. Po třech dnech bojů město do svého držení získali vrazi. Při bitvě získali něco málo přes 1700 bodů. Skupina neutrálů získala pouze něco kolem 200 bodů. Nedlouho po bitvě město začali osidlovat nohsledi vrahů a ve městě již není pro obyvatelé království bezpečno.

Ocllo straze[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 56 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist