Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Brnění Ctností
Vydáno dne 01. 12. 2011 (1974 přečtení)

Do světa bylo přidáno nové brnění a to zbroj samotného Avatara. Kdo jej ještě neviděl, má jedinečnou příležitost.
Na konci měsíce Sir Gabriel svolal schůzi lidu. Na této schůzi Sir oznámil, že královští kováři odhalili, jak ukovat Avatarovo brnění. Posledním co chybělo, aby byla výroba úspěšná, byla Avatarova krev.

Elrond Bílý při návštěvě ale králi prozradil, že pár ampulek této krve vlastní Paroxymus z Blood Dungeonu. Ten je znám svou touhou po krvi. Krev krade z každého bojovníka, jež se odváží vstoupit do jeho doupěte. Bojovníci se obratem tedy vydali získat tuto krev.

cesta brnko

V prvním patře pobili všechny Bloodstealer shamany. Pak již dobrodruhům nic nebránilo v cestě za samotným Paroxymusem. Boj s tímto krvelačným monstrem snad ani nemusím popisovat. Čarovné formule se nesly vzduchem, šípy létaly jeden za druhým, ale Paroxymus stále odolával všem útokům. Proti přesile ale neměl šanci. I tak se však nevzdal a bojoval do posledního dechu. Po smrti Paroxymuse se dobrodruzi nestačili divit, co vše u sebe schraňoval. Měl nejen krev, ale i celou sadu kamenů ctností, což je vlastně vše důležité pro výrobu brnění ctností.
Proto obratem mistr kovářského řemesla Paladin Anduriel jeden kousek tohoto brnění ukoval. První brnění ctností bylo na světě. Dozajista jedno z nejlepších stávajících brnění, které dává imunitu proti nejsilnějšímu kouzlu Touch of Death.

brnko2

takto vypada brnění ctností

brnko1
takto vypada brnění ctností


Ve světě se však pohybuje ještě jedno brnění. To si převzal Abny od krále za to, že odhalil, kdo je to Scion.

Abnymu se podařilo zjistit následující :
Mondain byl zlý kouzelník a když měnil povahu drahokamu, vložil do něj i svou duši. Když se kapitán Johne ukázal v podsvětí a našel části gemu of immortality, tak zabil své tři kamarády a jejich krví potřísnil tyto části, čímž gem "opravil". Kámen ho tak ovlivnil, že se z něj stal Shadowlord. Toho zabil Avatar. Když gem později našel Scion, i jeho krev ho potřísnila. Po použití Karlaxova kouzla Scion fyzicky zemřel a jeho podstata se přesunula do kamene. Stal se z něj tak nový Shadowlord. Kámen se tak stal srdcem Sciona.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 127 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist