Zemský Trubač
  Dnešní datum: 06. 12. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

téma * Temný Kult vrací úder?
Vydáno dne 01. 12. 2011 (1419 přečtení)

Boj mezi frakcí Order a Chaos docela ztratil na zajímavosti, nasvědčuje tomu i fakt, že v anketě minulý měsíc měli obě frakce stejný počet hlasů, v tomto vydání se tedy zaměříme na boj mezi zastánci dobra a Temným Kultem... V následujícím článku vám nabízím malé poohlédnutí za událostmi, jež jsme mohli zaznamenat a navíc přidávám exkluzivní novinky, které by vás mohly zajímat.
Tajemný rituál u Chrámu Ctnosti Justice= 1:0 pro stranu Dobra:

Na začátku listopadu se odehrál nelítostný boj mezi členy Temného Kultu a zastánců strany dobra, kterým se podařilo přerušit další z rituálů tentokrát u chrámu ctnosti Justice. Navíc při bojích přišel o život i pomocník Nekromantů, mistr Bernard, což temné vrahy značně rozhodilo. Jednomu ze členů TK se podařilo objevit tajný Bernardův úkryt, ale tato skutečnost neměnila nic na tom, že bylo pro tentokrát zlo velmi jasně poraženo. Do rukou paladinů se navíc dostal i Bernardův deník, kniha zvláštního původu…

Bernardova mistnost

Snaha o překažení vzkříšení Bernarda= Zlo vyrovnává:

bernard

Díky informacím v této knize byli paladinové spolu s dalšími dobrodruhy, kteří se jim v hubení zla rozhodli pomoct, shromážděni v Akademii na Ilshenaru dříve a jenom očekávali příchod nic netušících zastánců zla. Ač byly přípravy ze strany paladinů jistě veliké, nepodařilo se jim útok Temného Kultu odvrátit a byli do jednoho pobiti.

akademka

Schůzka s Temnými Elfy= Dobro zvyšuje náskok na 2:1:

Udatní hrdinové se však nevzdávali. V půlce měsíce se jim naskytla neobyčejná šance znovu se střetnout s Temným Kultem a překazit dodávku surovin, jež vrahové nastřádali jako úplatek pro elfy. Ti jim měli pomoci na dalších bojích. Po několika hádankách strana dobra jasně zvítězila a radovat se mohla i ze spotřebního zboží, jež našli ve zdobené truhle.

Bitva o Ocllo= Temný kult opět dotahuje:

Nejočekávanější akcí byla však bitva o Ocllo. S touto akcí vás podrobně seznámí kolega Anduriel, pro podstatu mého článku však stačí říct, že se proti sobě utkala strana zla a dobra, dělení na frakce a neutrální lid se nyní nekonalo. Nutno uznat, že v této bitvě jasně dominovala první zmíněná skupina a vítězství si tak zasloužila.

ocllo

Boj o důležité plány= Temný Kult zvyšuje skóre ve svůj prospěch na 3:2:

Ke konci měsíce se tyto armády ještě střetly v samotném srdci temných jeskyní Windu, kam se vypravila výprava vedená udatným Sirem Gabrielem a snažila se získat cenné plány, které Nekromanti však dokázali přes mnoho ztrát na životech uchránit, a doručit je samotnému Lordu Scionovi.

Na obou stranách jsme mohli vidět obrovskou snahu dostat protivníka na kolena, konečné skóre je velmi vyrovnané, přece však vítězství v našem pomyslném zápase pro tentokrát vybojoval Temný Kult...

To nejzajímavější na závěr:

Jeden z našich tajných špehů přišel s informací, že na sobě Temný Kultu začíná pracovat nejen po stránce zlepšování magie a dovedností v boji, ale také v určité uniformitě názorů, spolupráci a dokonce prý ve vyjednávání. Doneslo se k nám, že se v blízké budoucnosti zaměří na neutrální obyvatelstvo, k našemu překvapení se prý bude jednat o něco jiného, než dušení obětí smrtícím jedem a obdobným praktikám, při nichž jejich oběti končí většinou tváří v zemi. Možná, že se dokonce setkáme s oblíbenou větou všech loupežníku: „Peníze nebo život.“ O tom však můžeme jen polemizovat. Po Kelevaru ale kolují zvěsti, že Nekromanté hodlají někde ukrýt truhlu na příspěvky od svých obětí a prý za to budou ušetřeny jejich životy... Zda-li to tak opravdu bude, na to si asi musíme počkat, možná vám tuto informaci přineseme v příštím čísle...


[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 80 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1748 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1330 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1223 hl.)
 
Je mi to jedno (1206 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1149 hl.)
 
Nečtu to tu (1296 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7952

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist