Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Pět otázek pro..... Billie Joe Armstronga
Vydáno dne 01. 12. 2011 (1667 přečtení)

Pro naše 200. vydání jsem si vybrala na rozhovor velmi milého zástupce Paladinů, na pět otázek v tomto čísle odpovídá Billie Joe Armstrong, přeji příjemné čtení...
billy

1. Ahoj Billie, pro začátek bych se tě ráda zeptala na historii tvého hraní, jak ses k Ultimě a Kelevaru vlastně dostal?

Na Kelevaru hraji od roku 2005 a k Ultimě mě přivedl můj spolužák ze základní školy. Bohužel z té staré party hraji už pouze já.

2. V současné době jsi asi nejaktivnější z Paladinů, co pro tebe tato funkce znamená a co vyžaduje? Často se v Obecné diskusi na fóru setkáváme s názory, že to Paladinové mají na Kelevaru nejtěžší, jak se k tomu stavíš ty?

Práce Paladina požaduje hlavně pevné nervy. *Směje se* Těch stížností chodí opravdu mnoho, bohužel většina z nich je naprosto neprůkazná a hráči je většinou píšou stylem "jedna bába povídala", za to se opravdu trestat nedá. Dále se velmi často setkávám s otázkami typu: "A proč támhleten není na Blacklistu? Vždyť dělá tohle a tamto! Zase prd děláte!," že by ale poslali nějakou stížnost, která má hlavu a patu, případně přiložili nějaký důkaz, to už ne. Paladin to určitě lehké nemá, ke všemu musí přistupovat s jistým nadhledem a nesmí dát na povídačky. Kdyby jsme na BL dávali každého, na koho nějaká stížnost přišla, byla by zamčená půlka Kelevaru.

3. Řekni mi tedy, co tě motivuje k tomu dělat dál takovou nepříjemnou práci namísto toho, abys nad hráči zlomil hůl a nezvolil raději hraní bez starostí?

Jde hlavně o to, že mě role Paladina baví, ať hráči mají řeči nebo ne. Do Paladinů jsem šel hlavně kvůli zapojení do děje, které jsem jako neutrál postrádal. Také jsem chtěl pomáhat ostatním hráčům, což myslím v rámci svých možností splňuji. No a být rytířem krále Richarda I.? O nějakém takovém postavení jsem snil už od začátku mého působení na Kelevaru.

4. V poslední době jsme mohli zaznamenat, že jste vypsali do vašich řad nábor... Dle hlasování hráčů v Obecné diskusi vyšel jako nejpreferovanější adept velmi jasně Odoaker, který však nedlouho poté oznámil, že se mu jednání na Kelevaru nezamlouvá a hodlá se případné funkce Paladina vzdát... Můžeš nás nějak blíže seznámit s tím, jak to celé dopadlo? Konkrétně mě zajímá, jestli si to třeba Odoaker nerozmyslel a existuje ještě šance, že by své adeptství obhájil nebo dáte přednost jinému uchazečovi?

Ano, Odoaker se jevil jako nejslibnější adept, své adeptství ale bohužel ukončil. Adepty jsme měli tři: Paula Atridese, který bohužel vypadl díky svému AFK trestu, Cleriona, který byl pro nedůvěru lidu a svou příliš horkou hlavu vyloučen Sirem Gabrielem, a právě Odoakera. Je to, myslím, již třetí adeptství, které bohužel vyhořelo. Paladinové nejsou skupina, do které by se hráči zrovna dvakrát hrnuli, navíc úspěšně splnit celé adeptství je velmi náročná věc. Jak už jsem psal, postavení Paladina vyžaduje i chování, které velké množství hráčů postrádá. Sami ještě nevíme, jak budeme postupovat dál, zda vyhlásíme nové adeptství nebo si vystačíme v sestavě, v jaké jsme teď.

5. Abychom tedy nezmiňovali pouze negativní věci, prozraď našim čtenářům na závěr nějakou vtipnou historku nebo okamžik ze svého hraní, na který opravdu s radostí vzpomínáš...

Historek asi bude víc, nejradši ale vzpomínám na mé oficiální pasování na post Paladina, z toho jsem měl opravdu velkou radost. Jednu historku, vám čtenářům, ale přece jen povím. V té době to sice moc veselé nebylo, s odstupem času se nad tím ale pousměju. Byl rok 2006, se svými kamarády Tronixisem, Vrbanixem a Jeldanixem jsme se po svém zatím krátkém působení na Kelevaru rozhodli udělat si vlastní guildu, neměli jsme na ni však prostředky. Až jednoho dne Vrbanix povídal, že našel někoho, kdo nám guildu zaplatí. Ten někdo byl Brunno. I když byl vrahem, vystupoval velmi společensky a slušně, tak jsme mu uvěřili. Chtěl po nás, ať mu dáme nějaký svůj majetek, že nemá kompletní sumu na založení guildy. Prý že věci rozprodá a guildu pak zaplatí. Jako nováčci jsme mu uvěřili a svěřili mu celý svůj majetek. Každý už jistě ví, jak to dopadlo, Brunno si přivydělal nějakých 50k a my přišli o všechno. V té době pro nás 50k znamenalo obrovské bohatství. Na jednu stranu jsme v té době byli hodně naštvaní, na tu druhou to pro nás alespoň byla lekce, která nás naučila, že vrahům se věřit nedá. :)

billy

Myslím si, že ukončit rozhovor poučením je nejlepší volba, já ti mockrát děkuji za příjemné povídání a čtenářům Zemského Trubače přeji příjemné čtení.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 257 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist