Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Order versus Chaos tentokrát podle Zombie Chickena a Cristin Belafort
Vydáno dne 01. 11. 2011 (1759 přečtení)

V žilách jednoho koluje touha po svobodě, nadšení a vášeň, druhý je vyznavačem zásad a disciplíny. Den za dnem mezi sebou vedou nelítostné boje za svoje ideály a principy a ani netuší, že zároveň bojují o přízeň nás, občanů. Která z frakcí si tedy získala vaši úctu tento měsíc? Na otázky v tomto čísle odpovídá Zombie Chicken (-cannibAls-) a Cristin Belafort (Survivors).
S říjnovým číslem Zemského Trubače vám již podruhé přinášíme názory dvou náhodně vybraných neutrálních hráčů na chod frakcí Order a Chaos. V minulém čísle se zdál být oblíbenější Chaos, dokázalo to i hlasování v anketě, v níž jste celkem 64 hlasy rozhodli, že zvítězí. Order na druhém místě měl o 20 hlasů méně, dokáže tento měsíc získat vaše srdce nebo prvenství opět obsadí Chaos? Přečtěte si, jak to vidí Zombie Chicken a Cristin Belafort. Odpověďmi je jejich osobní názor, s kterým se můžete anebo nemusíte ztotožňovat.

order

Zombie Chicken o Orderu:

1. Zaznamenal jsi nějakou změnu poslední dobou ve frakci Order?

To zajisté. Spousta nových jmen. Vesměs renamy dříve hrajících hráčů.

2. Byla frakce dle tvého názoru za poslední měsíc dostatečně aktivní?

Na Tržnici stoprocentně. Co se týče PvP, tak nemůžu posoudit, protože se PvP zatím téměř neúčastním. Ale i přez to všechno sem je zastihl 2x u Korgarra. No a jak bych to komentoval? Jsou dvě možnosti. 1. V jednotě je síla 2. Když není kvalita, nastává kvantita

3. Co se ti na počínání frakce tento měsíc líbilo?

Haku Haku Haku, Jeden z mých oblíbených hráčů. Na ICQ si pokecáme, není problém. Když je třeba, tak s v rámci mezí i vypomůžeme, ale na druhou stranu nemáme sebemenší problém se do sebe pustit a bojovat do konce sil .p Tak to aspoň vidím já. Ono je to možná i způsobeno tím, že v Orderu není nikdo, koho bych nějak moc zbožňoval. Možná překvapením je pro mne Baghera, ale nejsem si jistý, jestli je to ten starej klučina, co snáma běhal v guildě Šmudlové.

4. Bylo něco, co se ti naopak nelíbílo?

Cigánská férovka. Ale nic, na co bych nebyl z Orderu zvykĺý. Jinak jen, aby bylo neznalým hráčům jasno, mám otevřenou válku s frakcemi Chaos a Order.

5. Která z frakcí Order x Chaos byla podle tebe tento měsíc prospěšnější?

Vzhledem k tomu, že je důležitější dějový posun než stagnace, tak samozřejmě frakce Chaos. Ona je to už od nové koule vždy jen a pouze frakce Chaos. Oni totiž myslí i na obranu království, kdežto Order si hraje jen na svém vlastním písečku a ani ten si neumí ubránit. Ti hoši z Chaosu sice utrpěli újmu v podobě odchodu Fronzena k Temnému Kultu, ale jsou tam spolehliví lidé, kteří mají zájem plnit questy a udělat pro ochranu Království první poslední.

chaos

Cristin Belafort o Chaosu:

1. Zaznamenal jsi nějakou změnu poslední dobou ve frakci Chaos?

Ne, jedinou změnou, co jsem zaznamenal, bylo nabrání nového adepta, kterým je Rann.

2. Byla frakce dle tvého názoru za poslední měsíc dostatečně aktivní?

To se těžko posuzuje, ale osobně bych řekl, že je tato frakce vidět víceméně často.

3. Co se ti na počínání frakce tento měsíc líbilo?

Zapojení se v boji proti Temnému Kultu.

4.Bylo něco, co se ti naopak nelíbílo?

Nevím o tom. Netuším, co si myslí ostatní hráči, ale já osobně jsem nic nezaznamenal.

5. Která z frakcí Order x Chaos byla podle tebe tento měsíc prospěšnější?

Hmm, nejspíše Order, přijde mi, že jsou aktivnější, myslím, že bojují více proti Temnému Kultu a pomáhají ostatním.


Názory těchto dvou neutrálů nám v tomto vydání dávají v boji mezi frakcemi výsledek 1:1, rozhodnou tedy hlasy ostatních čtenářů. Tak co? Které frakci dáte svůj hlas v anketě na pravé straně článku vy?[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 212 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist