Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Pět otázek pro..... Clerion
Vydáno dne 01. 11. 2011 (1528 přečtení)

S dalším číslem Zemského Trubače přichází i pravidelný rozhovor tentokrát s členkou guildy Adventurers, Clerion.
clerion

1. Mohla bys nám pro začátek říct něco o sobě a trochu se našim čtenářům představit?

Mé jméno je Lady Clerion, se svou sestrou Blizzard jsem vyrůstala ve střídmých podmínkách venkovského sídla. Má životní pouť na tomto světě započala před 20 měsíci tím, že jsem se starala o chod celé naší společné domácnosti a učila se obchodům. Později jsem byla oslovena členy guildy Adventurers a postupem času jsem se vypracovala až do váženého postavení radní této guildy. Jak už to tak bývá, drobná klopýtnuní jsou na každé cestě. A tak jsem občas i hledala někde, kde to úspěch nepřineslo. v guildě jsem doteď a nemám v úmyslu to měnit.

2. Mnohým z nás jistě neuniklo, že ses objevila v řadách frakce Order... Co tě k tomuto kroku vedlo?

To mě překvapuje, myslela jsem, že nejsem tak populární *lehce se usmála*. Rozhodnutí k tomu bylo prosté a ze dvou důvodů. Mám ráda partu komunikativních lidí, guilda Adventurers byla celkem paralyzována některými nehezkými událostmi, které ji postihly a znechucení některých členů bylo prostě potřeba nechat trochu zklidnit. Naskytla se mi možnost zdokonalit se v mě celkem neznámé dovednosti boje, a to právě ve frakci Order. Čistě nezaujatě chci za tuto možnost zdokonalit tělo i ducha poděkovat frakci Order a zdůraznit, že kdyby tato nabídka přišla od frakce Chaos, tak bych jí využila také. Návrat zpět ke guildě měl svůj důvod. Napjatá situace se uklidnila a mě jako radní guildy opět čeká nemálo práce s novými rekruty a spoluvedením guildy.

3. Co na toto rozhodnutí říkali členové Orderu? Nebylo jim trochu líto, že je opouštíš?

Nejdříve odpovím na druhou část otázky. Nemluvila jsem se všemi členy frakce, ale pokud je mi známo, tak nevím o nikom, kdo by si vyloženě oddychl, že z frakce odcházím. Pokud jde o pocit lítosti, tak bohužel odpovědět nedokážu. Co však říkali mému rozhodnutí? Konkrétně lze říct, že vzhledem k tomu, že jsem zatím byla v akademii Řádu, tak mé svobodné rozhodnutí akceptovali a přechod zpět do guildy proběhl nenásilně a s vzájemným respektem.

4. Říkáš tedy, že se guilda Adventurers opět zvedla "z popela" a začala aktivněji hrát, proč by se podle tebe měli lidé hlásit právě do této guildy, v čem je vaše silná stránka?

Ani ne tak z popela, to rozhodně nechci, aby si někdo myslel. Spíš je zapotřebí pochopit, že v každé skupině, kde je více lidí, se najde někdo, kdo chce vyloženě pouze vydělávat na úkor ostatních a dřív nebo později se na toho dotyčného přijde. Asi takto bych popsala celou situaci, která nastala a nechci se k ní vracet. Aktivitu rozhodně zvyšujeme, svědčí o tom i fakt, že máme zajištěnou účast v guildovním klání předních Kelevarských guild a frakcí pro rok 2011, což osobně považuji za úspěch, toto je určitě jedním z mnoha důvodů, proč se zasloužit o pozornost vedení a mít snahu stát se členem naší guildy. Jako guilda jsme si prošli mnoha úskalími a stále jsme zde a mámé sílu měřit se ve férových soubojích, stále máme velkou obchodní sílu a do ekonomiky Kelevaru zasahujeme významným podílem. To vše však není nic oproti tomu, že jsme parta lidí, jak se říká se stejnou "krevní skupinou". Mám pocit, že si rozumíme, dokážeme si vzájemě vypomoci a naše síla je především v tom, že jsme si zvolili na čí straně stojíme. Tou stranou je čest, odvaha, sebeobětování a důležité pro nás je, že jsme modrá guilda. O tom svědčí i fakt, že v současné době jsou mezi adepty do Paladinského řádu 2 členové z guildy Adventurers.

5. Ano, zaslechla jsem, že jedním z nich jsi právě ty, v jaké fázi se tvůj postup právě nachází?

Vidím, že máš o mně opravdu dobré informace a divím se, že toho o mně lze tolik zjistit *pousmála se*. Jak říkám, je to fáze, kdy se nacházím v adeptuře. V této fázi zjišťují Paladinové, zda jsem vhodným kandidátem a i já mám právo svou adepturu kdykoliv ukončit, což však není mým cílem. Mým cílem je zodpovědně se připravit na všechny povinnosti a úkoly Paladina, stejně tak i na jeho kompetence a práva. Úkoly opravdu nejsou z nejlehčích, což vítám. Právě při jejich plnění shledávám plnou podporu své guildy a vzhledem k předepsanému vybavení, které v době adepturý smím nosit, mohu dokázat, že úkoly lze plnit a na nebezpečných místech bojovat i spolu s nováčky a připravovat je už od začátku na nelehký život v těžkých dobách, které mohou kdykoli přijít.

Já ti děkuju za odpovědi na mých 5 otázek a přeji hodně štěstí v plnění questů, cestou za ideou šířit spravedlnost a v pomoci ostatním hráčům.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 51 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist