Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Jsou zpátky...
Vydáno dne 01. 11. 2011 (2000 přečtení)

Všechno jednou začíná a jednou také končí. Lidé odcházejí, nahrazují je jiní a vzniká tak neustálý koloběh, v němž zůstává pouhá hrstka stálic, která je doplněna novými tvářemi. Občas se ale stane, že se znovu objeví někdo, na koho jsme dávno zapomněli a rozhodne se vrátit k tomu, co mu kdysi přišlo milé
Této situace si poslední dobou můžeme všímat i na Kelevaru. Možná je to magickou silou písně Stones, jež přímo evokuje jakousi nostalgii a touhu zažívat znovu adrenalin při útěku před nepřítelem nebo radost ze zkolení bájného draka. Možná je to změnami, kterých na Kelevaru za poslední dobu nebylo málo a možná jsou to vzpomínky na drobná přátelství, díky nimž byla Ultima zpříjemněním každodenního života. Jistě mi dáte za pravdu, že začátek hraní každého z nás byl v něčem jedinečný a vzpomínáme na něj s radostí. A i když zde panuje určitý názor, který tvrdí, že hraní na Kelevaru nemá smysl, čím dál více se stává, že jsou zde vidět tváře z dob dávno minulých. Spousta lidí se rozhodla vrátit zpátky a okusit, jaké to je hrát na Kelevaru i za předpokladu, že si budou muset zvykat na nejrůznější novoty, které přinesla nová sféra.

V následujících řádcích vám nabízím pohled lidí, kteří se k hraní vrátili po určité době a také názor, proč by se sem lidé měli i nadále vracet a co jim může Kelevar nabídnout.

Mezi ty, kteří se znovu rozhodli brázdit kelevarskou krajinu, byl například zakladatel známé guildy -canibAls- Capis. Strávil zde 3 roky, po kterých následovala 4letá pauza. Nyní je zpátky i s těmi, kteří ho provázeli ve "starých dobrých časech".

Capis1

Redaktor:Ahoj, co tě vedlo k tomu, že ses rozhodl po tak dlouhé pauze vrátit zpátky k hraní na Kelevaru?

Capis: Já už vlastně ani nevím, s Freshem jsme si vždycky povídali o tom, jak jsme dřív chodívali na pvp a že bychom si zase někdy jen tak ze srandy zašli. Pokaždé z toho sešlo, až mi najednou napsal, že stahuje Ultimu. A tak jsme začali zase hrát.

Redaktor: Je pro tebe těžké se do hraní opět dostat? Přece jenom je tu spousta nových věcí, na které jsi asi nebyl zvyklý.

Capis: No, já se do toho ještě nedostal, teda co se týče pvp, protože jsme ještě nikam moc nechodili. Ale v dungu už si to docela dávám, to jsem si zvykl rychle, protože se nic nezměnilo.

Redaktor: Jak jsem již naznačila v úvodu, původně jsi byl v guildě -canibAls-, tu ostatně můžeme nově vidět i nyní, dá se říct, že se snažíš o obnovu této guildy a sesbírání původních členů?

Capis: Nyní jsem GM -canibAls-, stejně jako jsem byl před tím. Ve své pauze jsem narazil v novinách na článek o tom, že se za nás někdo vydával, což mě docela naštvalo. A jestli se snažíme seskládat původní skupinu znovu? To nevím, zatím jenom tak blbneme, pár starých hráčů nám tu chybí, například El Mariachi, který se nechce nechat ukecat. Z těch starých hráčů se se mnou vrátili například Fresh, Anakreon, Matrix. Potom také Witcher, ten byl s námi ale zatím jen v jednom dungu.

Redaktor: Z jakého důvodu by se podle tebe měli lidé vracet na Kelevar?

Capis: To nevím, asi proto, aby si vyzkoušeli něco jiného než starý Kelevar.

Capis2
Na otázku: "Proč si myslíte, že by se sem měli lidé vracet?", jsem se zeptala i vás, čtenářů. Tady jsou vaše odpovědi:

Abny: Kelevar je originální, zvyšuje se tu počet hráčů, má svou historii atd.

Remo: Aby bylo více lidí, protože s dvaceti lidmi nemáš na tak velké mapě šanci na zábavu, ještě když jsou tu nové lokace.

Cenk: Těžká otázka, je na nich, jestli se chtějí anebo nechtějí vracet, ale určitě by neměli brát v potaz posty na fóru od neaktivních hráčů, kteří tvrdí, že to smysl nemá. Měli by si to zkusit sami a udělat si obrázek o tom, jestli to tu ještě má smysl. Spousta lidí si sice stěžuje na různé úpravy, ale na všechno si jde zvyknout a ty změny zase tak razantní nejsou.

Fronzen: Já si myslím, že je UO jedna z her, která nabízí pořád spoustu možností. Neustále se rozvíjí, takže to není jako WoW a podobně, kde dosáhnete určitého levelu a potom nemáte, co dělat. Kelevar se poslední dobou hodně změnil a podle mě to byla změna k lepšímu. Ať je to tutoriál, kde se vytrénujete docela rychle skilly nebo zlepšení dungeonů (i když by se na nic dalo stále pracovat). Co se týče pvp, není už tak jednoduché jako před tím, nabízí spoustu nových možností. Jistě stojí za to znovu hrát, jen nainstalovat Ultimu a začít.

Wolf:To je záludná otázka. Myslím, že proto, že je tu spousta nových věcí a i když by mnoho hráčů rádo vrátilo starou spheru, tak tahle nová toho má taky spousty do sebe a určitě stojí za to si na ní zahrát.

Pokud máte i vy nějaké nápady a připomínky, proč by se lidé měli vracet na Kelevar, neváhejte a reagujte v komentáři pod článkem...[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 233 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist