Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Rozhovor s Fronzenem
Vydáno dne 01. 11. 2011 (1141 přečtení)

V aktuálním čísle vám přinášíme jedinečný rozhovor s novou posilou Temného Kultu- Fronzenem.
Redaktor: Zdar
Fronzen: Čau

Redaktor: Můžeme se pustit do rozhovoru?
Fronzen: Klidně

Redaktor: otázka první: Jak hodnotíš současné herní skupiny? (Order, Chaos, Temný Kult, Paladinové a Neutrálové)
Fronzen: Podle mě to už není jako dříve, ale to je pochopitelné... Takový výběr tu už prostě není. Nějaké herní skupiny si ale stále dokážou vybrat dobré hráče a držet si svoji úroveň... Které skupiny to jsou, to ať si už každý domyslí sám.

Redaktor: Změnil bys na nich něco?
Fronzen: Určitě je toho spousta, co by se dalo změnit, ale podle mě je největší problém v tom, že se některé skupiny snaží nabrat co nejvíce tzv. "živých štítů", a je jim jedno, co jsou zač.

Redaktor: Co tě přimělo k tak radikální změně, jako je přechod z Chaosu do Temného Kultu?
Fronzen: Byly to události, které se staly po otevření chrámu Boha RA. Chtěl jsem si potom dát od UO na nějakou dobu pohov, ale přišly mi nějaké nabídky, tak jsem si to nakonec rozmyslel a rozhodl se zkusit nový styl. Pár lidi to potěšilo, mnoho naštvalo, ale co se dá dělat.

Redaktor: Nabídky? Mohl bys to pro čtenáře trochu objasnit?
Fronzen: To bych si raději nechal pro sebe.

Redaktor: Dobrá. Ne mnoho lidí má zkušenosti z tak odlišných herních skupin. Mohl bys porovnat Chaos a Temný Kult a prozradit nám, jaké jsou mezi nimi rozdíly?
Fronzen: V Chaosu jsou fajn lidi, s kterými jsem si užil za tu dobu dost srandy. Jsou to schopní lidé a hlavně všestranní. Řešily se mi s nimi dobře questy, stejně tak se mi s nimi i skvěle bojovalo. Jsou to vesměs dospělí lidé, takže komunikace nevázla a vše se vždy nějak vyřešilo.
Co se týče TK, jsem tu teprve krátce a nemůžu to asi zatím objektivně hodnotit, takže na tuto otázku odpovím snad někdy v budoucnu. Zatím můžu řict, že mě mnoho věcí překvapilo, když se na to dívám z jineho pohledu než z nepřátelské strany.

Redaktor: Mužeš prozradit, co tě překvapilo?
Fronzen: Všeobecně fungovaní uvnitř skupiny...Boje , vedení , ochota pomoci.

Redaktor: Můžeš prozradit, co bylo třeba zvládnout, aby ses mohl připojit k Temnému Kultu?
Fronzen: Tohle je spíše tajné... Ale musel jsem splnit sérii nelehkých úkolů. Timto děkuji i lidem, co mi s tím pomohli, oni vědí, koho mám na mysli.

Redaktor: Už jsi se setkal i s Lordem Scionem?
Fronzen: Ano, mnohokrát.

Redaktor: A máš nějáké rady, jak jej porazit popřípadě zajmout?
Fronzen : To se ptáš špatného člověka...

Redaktor: Zkusit se to muselo. Děkuji tedy za rozhovor. Pokud tě napadá ještě nějaká otázka, na kterou jsem se nezeptal a ty bys na ni rád odpověděl nebo kdybys chtěl ještě něco vzkázat nebo něco dodat, teď je vhodná chvíle.
Fronzen : Chtěl bych vzkazát toto: Pokud vás někde potkám a zabiju, tak to dělám jen pro vaše dobro, protože když vás nezabiju já, tak to udělá někdo jiný a já jsem alespoň mírný...

Redaktor: Děkuji ti za rozhovor a ať se ti daří v nové herní skupině.
Fronzen: Není zač a díky.[Akt. známka: 4,25 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist