Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Pět otázek pro.... Lucy Liu
Vydáno dne 01. 10. 2011 (1555 přečtení)

V tomto vydání vám přináším rozhovor s krásnou, inteligentní a sympatickou Lucy Liu. K tomu, abyste na ni udělali dojem vám zabití protivníka rozhodně nepomůže, musíte žít příkladným životem a ctít zásady, je totiž novou posilou Paladinů.
1. Tak pro začátek by ses mohla našim čtenářům nějak představit... Co tě přivedlo k Ultimě?

Ultimu mě naučil kdysi hrát můj přítel, hraji už docela dlouho, na Kelevaru to budou asi tři roky.

2. Mohli jsme zaznamenat v novinkách, že ses přidala k Paladinům, co tě přimělo k tomu se vůbec přihlásit?

Řekla bych, že největší vliv na toto rozhodnutí měla moje povaha. Přesněji to je touha snažit se ostatním co nejvíce pomáhat.

3. Jistě to muselo být i velké odhodlání, proslýchá se, že je quest na Paladina velmi náročný, můžeš prozradit, co obsahuje nebo je to takové paladinské tajemství?

U odpovědi na tuto otázku nesmím zacházet do přílišných detailů. Faktem ale je, že jsem musela splnit sekvenci několika docela komplikovaných a časově náročných úkolu, celý paladinský quest jsem plnila déle než týden relativně aktivní hry.

4. Říkala jsi tedy, že jsi se do Paladinů přihlásila především kvůli své povaze, jaký by tedy podle tebe měl být ideální Paladin?

Paladinové mají svůj kodex a můj názor se s tímto kodexem musí shodovat, moje představa ideálního paladina je tudíž s tímto kodexem totožná. Když jsem se rozhodovala, jestli se k paladinům přihlásit, pokládala jsem si otázku, zda jsem schopná tomuto kodexu dostát, ne jak si budu řád paladinů idealizovat.

5. Svou funkci hodláš tedy brát opravdu vážně, je něco, co bys chtěla našim čtenářům vzkázat?

Ano, hodlám ji brát a vykonávat zcela vážně. Především bych chtěla poděkovat všem, kteří mi s plněním vstupních úkolů pomáhali, ať už to bylo psychicky nebo přímo mečem.


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 269 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist