Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Změny šperků a jejich levelování
Vydáno dne 01. 10. 2011 (1950 přečtení)

Jedna z posledních aktualizací skriptů s sebou přinesla mimo jiné i změnu v oblasti šperků a jejich levelování, co vše tato změna obsahovala, najdete v následujícím článku.
ringy

Jak jistě spoustě z vás neuniklo, s aktualizací skriptů přišla i změna v oblasti šperků a to konkrétně u serpent a titan ringu. Titan ring nově přidává pouze 10 síly a ubírá 10 inteligence, obdobné je to u serpent ringu, jehož nošením získáte namísto 20 inteligence pouhých 10…

Na důvody zavedení takové změny jsem se zeptala GM Riama.

Mariane: Ahoj Riame, chtěla bych se tě zeptat na změny šperků, které byly v poslední aktualizaci skriptů. Z jakého důvodu byla tahle změna hlavně zavedena?

Riam: bylo to jednak kvůli nesmyslnému skoku mezi +5 šperky a serpent/titan ringy a dále kvůli omezení přehnaných statů, to je přece jasné… Stejně tak byla změněna cena levelovaných šperků, cílem pak bylo zlevnit lvl šperky, protože to lidi použili jenom s HMD nebo na turnaj a trochu se z toho vytratil původní záměr, lidi takto nebudou mít problém používat častěji lvl šperky, stejně tak se musela upravit durabka hlavně u lvl 1,2 a 3, protože byly prakticky na 10K nasazení a vytratila se z toho myšlenka určitého spotřebního koloběhu. Ideální by tohle bylo třeba i u korgarek, aby stály třeba jen 10-20 kůží, ale za rok zmizely, to je v kostce nějaký záměr změn RT v rovině ekonomiky a spotřeby materiálu v herním světě.

Děkuji moc Riamovi za odpověď, jak již uvedl, změna se týkala i zlevnění levelování šperků, na kterém nyní velmi ušetříte, musíte však počítat i s krátkodobější dobou používání, díky snížení výdrže na prvním až třetím levelu.

V praxi to tedy vypadá tak, že za čtvrtý, tedy poslední level zaplatíte namísto 3 690 000 pouhých 600 000, což je velmi výrazný rozdíl. Stačí tedy navštívit Ilshenarské městečko Terfin, ve kterém vám zlatník Ailem-Klep vymění suroviny a peníze za šperk, který budete potřebovat.

terfin
Ailem-klep

A co na takové změny říkáte vy, čtenáři?

Na následující 3 otázky jsem se zeptala Abnyho (Chaos), Ninji Styla (Order), Balaama (Temný Kult), Anduriela (Paladinové) a Cristin Belafort (Neutrálové).

1. V aktualizaci skriptů jsme zaznamenali změnu ve snížení bonusu titan a serpent ringů, je to pro tebe změna k lepšímu nebo horšímu?

Abny: Změna je to určitě k lepšímu, když se u všeho ubere, bude to jedině dobře. Nevím teda, jak je to u titan ringu, jestli ještě pořád ubírá inteligenci, ale pokud ano, mělo by se to podle mého názoru udělat jako u serpent ringu, aby neubíral nic.

Ninja Style: Podle mě to byla změna určitě k lepšímu.

Balaam: Dá se říct, že je mi to celkem jedno. Alespoň se tu nebude dosahovat takových hodnot síly/inteligence/rychlosti jako doposud. Dle mého názoru to v pvp pomůže k lepšímu.

Anduriel: Myslím, že je to změna k lepšímu, podle mého názoru byl před tím serpent ring opravdu hodně silný.

Cristin Belafort: Pro mě je to změna neutrální, ani k lepšímu, ani k horšímu, titan ring jsem nenosil ani tak kvůli HP, ale spíše kvůli nosnosti. Podle mě je to změna k lepšímu a vyváží to šperky.


2. Znamená to konkrétně pro tebe nějaké omezení?

Abny: V současné době to pro mě neznamená vůbec nic, jakožto "lama největší" nosím místo titan a serpent ringů prsten k rychlejšímu bandování.

Ninja Style: Ne to neznamená, spíše je to vylepšení.

Balaam: Jen to, že jsem byl zvyklý chodit plně naložený, a teď, když mam o 10 síly méně, tak ztrácím věci.

Anduriel: Tak omezení je to asi pro každého, když jsou na špercích menší bonusy, mě to ale nevadí.

Cristin Belafort: Jediné omezení je menší nosnost u titan ringu, což mi jako dungaři docela vadí, ale jinak je mi to jedno.


3. Velmi výrazně bylo zlevněno levelování šperků, využiješ i ty možnosti nosit lepší věci za méně peněz nebo raději zůstaneš u základních levelů šperků?

Abny: Určitě zůstanu u základních verzí, zatím si tolik nevěřím, abych zbytečně nosil ty lepší, časem to plánuji určitě změnit. Jinak mě zlevněné levelování moc nepotěšilo, se Sargasem jsme si vylevelovali šperky za původní cenu a najednou se to po nějaké době takhle rapidně zlevnil, to by nepotěšilo asi nikoho.

Ninja Style: Já osobně neleveluji šperky.

Balaam: Jelikož jsem i před zlevněním využíval levelových šperků, tak jsem jen rád za to, že se zlevnily.

Anduriel: Abych pravdu řekl, tak používám jen základní levely, vždy jsem si veškeré šperky "vyráběl" a z toho se moc levelovat nedalo a nedá.

Cristin Belafort: Já nosím to, co zrovna potřebuji a na cenu nekoukám, doteď jsem nosil šperky různých levelů a jestli to bude levnější nebo dražší pro mě nehraje žádnou roli.
[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 155 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist