Zemský Trubač
  Dnešní datum: 19. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Kapitán Bikavér
Vydáno dne 05. 10. 2011 (1551 přečtení)

Po ztrátě společníka Talbotha a nezdaru barona Sikity se kapitán všech pirátů, známý pod jménem Bikavér,

rozhodl uschovat svůj velký a bájný poklad u svého blízkého přítele, krále všech temných elfů „Isbandara“.

Isbandar slíbil ve svém království Bikavérovi bezpečí, a proto povolal svou elitní ochranku a i ostatní krvelačná monstra, která jsou mu podrobena!!!
A jak bylo psáno, tak se i stalo. Isbandar do svého sídla v Phek-lhe opravdu povolal posily. Hned na začátku Phek-lha pomáhali při obraně vstupu Balroni. Probít se přes ně nebylo snadné, ale naše skupina byla početná a zvládla to bez větších problémů. Šlo nám to tak dobře, že než jsme se nadáli stál před námi osamocen první klíčník.

Ta pravá zkouška na nás čekala hned při vstupu do druhého patra. Krom běžných stráží bránilo toto místo desítky Black Mamb. Ty nás napadly dříve, než jsme se stačili zorganizovat a připravit se na takovou přesilu. I přes tyto nesnáze se nám podařilo hady pozabíjet a mohli jsme pokračovat dále do útrob Phek-lha. Milé překvapení na nás čekalo u bran k druhému klíčníkovi. V tomto prostoru se pohybovali koně a to pro nás bylo velice povzbuzující, jelikož naše povozy vzali za své při boji s Black Mambami. Pokračovali jsme tedy dále, nyní již na zádech statných ořů. Vše šlo dobře a my jsme stáli před schody do dalšího patra Phek-lha. Po zkušenostech z minulého přechodu mezi patry jsme byli velice opatrní. A vyplatilo se nám to. V dalším patře na nás čekali Lukostřelci a Mořští hadi. I ty jsme postupně udolali. Ve zdejších stájích jsme ukořistili vzácného černého mustanga a nic nám nebránilo pokračovat v cestě. Pobili jsme spoustu elfů, dokonce i mágy z Dark Templu. Došli jsme až k pákám, jež otevírají brány skryté dále v útrobách Phek-lha, když tu z nenadání se mezi námi objevil obrovský výbuch žhavé plazmy a ze stínů se vynořil nejmocnější z draků- Shurakai. Těch, co přežili explozi, nebylo mnoho. I tak se ale snažili oživit padlé, aby se mohli postavit k boji s touto legendou mezi draky. Co bylo dál nevím. Má duše v tuto chvíli odcestovala na onen svět, kde přebývala po nějakou chvíli. Z vyprávění dobrodruhů, co se boje účastnili vím, že boj se Shurakaiem byl krutý a trval hodiny. I po porážce Shurakaie dobrodruzi neměli vyhráno, neboť dalšímu jejich postupu bránili draci, jež svou věrnost přísahali Isbandarovi. Mezi nimi byl pár Stínových draků, zhruba tucet Chromatik Wyrmů a nespočet jiných větších či menších draků.

Další „krásný“ den. Má maličkost již byla mezi živými a čekala nás poslední zkouška. Probít se přes poslední čtvrté patro až k Isbandarovi a následně i ke kapitánu Bikavérovi. Boj trval několik dnů. Museli jsme porazit nejsilnější monstra, se kterými jsem měl tu čest setkat se. Například Tungu, která vás poslala na onen svět jediným kouzlem a vyvolávala nespočet svých pomocníků. Dále nám bránil v cestě Elf Killer, jenž jediným máchnutím své čepele skolil jakéhokoli protivníka. Mocný Elfský drak, před kterým utíkala všechna živá stvoření. Dokonce i kostry padlých elfů bránily komnaty Isbandarovy. Isbandar nám do cesty nastražil i pasti, a my jsme museli hledat jeho tajné cesty, abychom se dostali dále. To vše a mnoho dalšího jsme překonali, než jsme se dostali k samotnému vládci a jeho nejvěrnějším strážím. Po tom všem, čím jsme museli projít už nám boj s Isbandarem připadal směšný. Vládce se svou silou nemohl rovnat tomu, čemu nás po cestě do jeho svatyně vystavil.

Před námi byli poslední dveře a za nimi se už musel skrývat samotný kapitán Bikavér. Po zkušenostech, co jsme načerpali v boji s jeho společníky (Talboth a baron Sikita), jsme věděli, že boj bude dlouhý, a že Bikavér nedá svou kůži lacino. Poklad se nám ale podařilo získat, a my, znavení dlouhým bojem, jsme se mohli odebrat do svých domovů, kde nás čekal kýžený odpočinek.


vstup do třetího patra


hadi


mágové z Dark Temple


vstoupili jsme do posledního patra Phek-lha


Elf Tunga


podařilo se nám Elf Tungu uzavřít v místnost


i tak jsme stále umírali


a počet pomocníků stále rostl


až jich bylo opravdu moc


po Tunze následoval Elf Killer


který se stal Lordem hodně rychle


náročná cesta přes nastražené pasti


síně Lorda Isbandara a jeho posádky


Isbandar se skrývá, asi ví co jej čeká


A takto vypadal Elf Drake


k pokladu už zbývá jen kousek


stráže pokladu


samotný Lord Bikaver a jeho poklad


z Bikavérovy zbroje šel respekt[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 136 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist