Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Pět otázek pro..... Jeryho
Vydáno dne 13. 09. 2011 (1587 přečtení)

Pro srpnové číslo jsem si vybrala velmi sympatického a flegmatického Jerryho, který hájí jméno frakce Chaos... V následujícím článku Vám tedy poodhalí svůj přístup ke hře. Přeji pěkné čtení...
jerry

1. Krásný dobrý den, Jerry, jak víme, jsi členem frakce Chaos... Máte bojovat proti Orderu, jak se k těmto bojům stavíš? Jsi vždy v první linii se zbraní v ruce nebo spíše bojuješ jen prostřednictvím slov?

No, o mě je známo, že bojovat moc neumím, ale i přesto se snažím být v první linii. Jelikož slovní boj s Ordery nemá cenu, vzhledem k tomu, že na tebe většinou vytáhnou šílené blbosti. Takže rozhovor s Orderem je, jako bych mluvil do zdi. Poslední dobou sice moc nehraji a spíše okupuji trh, ale když se někdo ozve, že chce pomoct s Ordery, tak vždy pomůžu.

2. Byli jste první, kdo okusil, jaké to je mít čtvrtý level guild, změnilo se pro tebe něco ve hře? Hraje se ti lépe?

Abych řekl pravdu, tak s novým levelem jsem byl na PvP jednou, v dungeonu ani jednou a na tržnici jsem to nějak nepocítil *diví se*. Já myslím, že mě nějaké bonusy nepomůžou, mě totiž něpomůže nic. Ale určitě tam nějaká výhoda bude, která je znát, ale rozpozná to pouze ten, kdo ví, jak to funguje. Já v podstatě ani nevím, co se mi přidalo za bonusy.

3. Ty jsi takový skromný... Co tě tedy na Ultimě baví? A jak dlouho vlastně hraješ?

Neřekl bych skromný, ale spíše zvyklý na starý Kelevar, takže je pro mě někdy složité zapojit ty "novinky", ale snažím se. Co mě baví na Ultimě? Abych řekl pravdu, tak mě Ultima baví pouze pokud se něco děje, když je nějaká akce, popřípadě nějaké PvP. Hodně aktivní jsem byl, když byla guildovní výzva, když se bojovalo o Skara Brae a podobně. Teď se opět nic neděje, takže vetšinou lognu a stojím na trhu nebo jdu třeba kopat titan ingoty. Bohužel, tahle hra je moc stereotypní a Riam popřípadě Hypnotic to jen tak nemůžou změnit, protože mají i své koníčky, práci a rodiny. No a k druhé části otázky, hraji tady už dlouho, poprvé jsem se připojil 12.12.2002. Asi bych měl odejít do věčných lovišť...

4. Já myslím, že by to byla škoda... Teď jsi nám tedy řekl, co tě baví, nabízí se proto i otázka, co tě dokáže pořádně vytočit..?

O jednoho "kempera" na trhu méně, to není škoda... No vytočit mě moc věcí nedokáže, obzvlášť v Ultimě. Pokud to bereš opravdu jako hru, neřešíš nějaký majetek, tak tě moc věcí nevytočí. Já se spíše dokážu hodně věcem zasmát, a to většinou názorům a výrokům některých jedinců. Bohužel jsou tady takoví, kteří to berou moc vážně a politické konflikty přenášejí i do ICQ, což si myslím, že je špatně. Hra je hra, tady buďme nepřátelé, bojujme proti sobě, ale na ICQ a na srazu buďme kamarádi, co hrají stejnou. To ale někteří nedokáží pochopit a chovají se opravdu nevhodně. Takže to je taková věc, co mě spíše rozesměje, možná trošku naštve, ale opravdu není nic, co by mě vytočilo.

5. Tak to je obdivuhodné, to jsi asi opravdový kliďas, je něco na závěr, co bys chtěl vzkázat čtenářům prostřednictvím novin? Nějaké tajné poslání nebo třeba radu?

Já myslím, že tady je zbytečné cokoli někomu říkat, každý tu má svoji pravdu, kterou si nenechá vymluvit, takže jen doporučení: Berte to jako hru a ne druhý život, berte to s nadhledem. Bude se nám všem hrát lépe...

Já se samozřejmě k Jerrymu přidám, nemůžu nic jiného než souhlasit, mockrát děkuji za pozitivní přístup, který tak trochu přenesl i na mě a popřeji mu krásné hraní a spoustu zábavy a to stejné přeji i Vám, našim čtenářům...[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: mariane | Počet komentářů: 90 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist