Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Wolfova úchylka aneb support je všude
Vydáno dne 13. 09. 2011 (1495 přečtení)

Další Wolfovina je tu, dnes to však bude jeho módní úchylka. Na tržnici předváděl různé modely rób.
Dnešní podvečer na tržnici byl velice zajímavý. Já, jakožto neustálý obyvatel tržnice, se mám pořád na pozoru a nic mi neunikne. Ani dnes tomu nebylo jinak. Poklidný a nudný podvečer se změnil v divokou přehlídku B barev.

Na modní přehlídce jsem napočítal 9 různých odstínů "béčkových" barev. Pokud nevíte, co to znamená, tak jsou to specifické barvy pod označením B čili bezodstínových, ale to jenom tak pro informaci *usmál se*.

Na následujících obrázcích si můžete povšimnout typických barev, které Bůh volil. Některé z nich jsou dosti zářivé. Wolfe, Wolfe, stejně titul zářivka roku nevyhraje nikdo jiný než Swift. Na jeho róbu nikdo nemá.

wolf

Ahoj Wolfe. Dnes jsi byl na tržnici přistižen, jak se převlékáš z jedné róby do druhé. To měla být nějaká recese nebo jenom tvoje úchylka?


No, povídá se sice, že mi dočista přeskočilo, ale tohle byla jen recese, o které jsem zezačátku neměl ani páru.

Začínám se tě normálně bát. Co stálo za tímto nápadem a na jakou událost nebo situaci to mělo upozornit?


Byl to nápad jednoho z našich Božstev a absolutně netuším, co ho k tomu vedlo, ale stále se vypráví pohádky o tom, že Chaos má nejrůznější supporty na akcích a podobně, tak proč nevyužít takovéhle věci pro pobavení publika. Určitě mi to zvedlo mé seběvědomí. Někteří lidé mi dokonce věřili, že jsem si róby v takových barvách skutečně ušil.

Ano, toho jsem si všiml. Mnozí z přihlížejících jenom s otevřenou pusou koukali. Ukážeš prstem na toho, kdo za to barvení může?


To samozřejmě nevím, zřejmě nějaký Bůh, co má smysl pro humor.

Spíš Bůh, který nemá dočeho píchnout a to tak, že doslova *usmál se*. No nic Wolfe, děkuji ti za krátký rozhovor. Přeji hezký večer a u dalšího dílu Wolfovin se snad setkáme. Měj se..


Uff, to už mám vlastní rubriku v Zemském Trubači? To jsem netušil, že jsem tak populární.[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 138 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist