Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Baron Sikita
Vydáno dne 13. 09. 2011 (1668 přečtení)

Takový menší report o tom, jak to vypadalo v ohnivé jeskyni, když ji navštívil Baron Sikita.
V Krondorských dolech, pak i v lesích a nakonec u doupěte, kde pánem jest oheň, jenž ovládá Fleogap, byl spatřen Baron Sikita, který je vyslancem kapitána Bikavéra. Má dojít k tajné schůzce a k případné domluvě. Jaké podrobnosti skrývá tato schůze nikdo neví, aby pán Fleogap nebyl rušen, mnohonásobně posílil hlídky svého ohnivého doupěte. Baron Sikita s sebou přinesl mnoho vzácných darů pro pána Fleogapa. Baron Sikita musí být bezpodmínečně zastaven a za žádnou cenu se nesmí vrátit z ohnivého doupěte živý.

Toto oznámení zburcovalo po celém Kelevaru spoustu dobrodruhů. Ti si oblékli své nejlepší zbroje, vzali zbraň do ruky a vyšli vstříc nebezpečí, které na ně bezpochyby v ohnivé jeskyni čekalo.

A jak to ve Fire dungeonu (jak se běžně ohnivé jeskyni říká) vypadalo?
No, co vám budu vyprávět, já osobně jsem vlezl do tohoto doupěte a padl jsem k zemi mrtev. Naštěstí má duše ještě nebyla připravena na odchod a jiný dobrodruh mne vzkřísil. Cesta byla spletitá, krom běžných nestvůr v obrovském počtu, jako jsou ohniví elementálové, hadi, psi, panteři a pavouci, hlídky posílili ještě velké spousty balronů a také ohniví draci. Zástupy nejrůznějších monster byly četné, ale my se probíjeli statečně kupředu.

Když jsme se dostali na konec, naskytl se nám pohled na Fleogapa a samotného Barona Sikitu. Rozhodli jsme se, že prvně zkolíme pána jeskyně Fleogapa. To bylo docela snadné. Ta těžší část nás teprve čekala. Po smrti Fleogapa se náš zrak upnul k Baronovi. Zaútočili jsme tedy s obrovskou vervou na něj. To jsme ještě nevěděli, že Baron si při jakémkoli byť sebemenším kontaktu naší zbraně s ním, zavolá na pomoc ohnivé pavouky. A než jsme se nadáli, vrhli se na nás desítky těchto pavouků. Boj byl neúprosný a pavouků jako by neubývalo. Zkoušeli jsme na Barona nejrůznější zbraně a útočná kouzla, ale vždy si povolal na pomoc pavouky. Po dlouhém a neúprosném boji, když už nás naděje na výhru opouštěla, se nám konečně podařilo pobít všechny pavouky, co si Baron mohl obstarat a zbyl on sám. To už jsme měli téměř vyhráno. Boj se samotným baronem sice trval téměř hodinu a půl, ale nakonec se nám jej podařilo skolit. A odměnou nám byla jeho výzbroj. Pobrali jsme tedy, co jsme mohli a šli jsme do bezpečí omýt si tvář od krve, obvázat zranění a doufat, že kapitán Bikavéra se nepříjde pomstít.

sikita

PS:sargasovi děkuji za krásnou fotku[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Anduriel | Počet komentářů: 275 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1310 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7846

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist