Zemský Trubač
  Dnešní datum: 16. 04. 2024  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      

téma * Stalo se ... 7. vydání
Vydáno dne 13. 09. 2011 (1754 přečtení)

Ten čas ale kvapí. Další vydání ZT je opět tady. S tím příchází čas i pro pravidelnou rubriku "Stalo se ...". Dnes je to již sedmé vydání, podíváme se v něm na studium malého prince Arthura, mrkneme se na politickou situaci a nakonec zdrbneme úpravy scriptů.
Princ Arthur

Potomek krále a královny jde do školy !! Strýček Blackthorn si vezme malého Prince pod svoji výuku. O čem se Princ naučí? O principech tolerance a vášně. Bude se učit přesně to, co Chaos prosazuje celou dobu. Mladý princ pozná chod frakce, hospodaření s penězi a nejspíše pozná i udatné bojovníky Chaosu. (Jenom doufám že se nenakazí mamonem) *usmál se*. Spíše mě udivuje, že dříve nešel do školy k Orderu. I když při dnešní situaci v Řádu je to možná lepší. *usmál se* Co by se vlastně v dnešní době mohl od Řádu naučit? Krást, lhát nebo podvádět? Né nadarmo se říká, že kdo lže ten krade a do pekla se hrabe. Nechceme přeci, aby nám jednou princ ukradl židli pod zadkem. Malému princi přejeme hodně zdaru a strýčkovi Blackthornovi zase přejeme hodně tolerance a trpělivosti.

Edward X Blackthorn

Poslední dobou se vaří voda mezi těmito dvěma stranami. Královna se chladí na hradě a prohnaný Baron Edward se snaží strhnout moc na svoji stranu. Podaří se Řádu oprášit zašlou slávu a princip? Při pohledu na dnešní situaci, kdy Řád nabírá každého chudáčka s pochybnou minulostí, je dosti zřejmé, že příchod Edwarda moc nepomůže. Otázka zní, jak může být do adepství přijmut bývalý vrah? Je toto eticky přípustné od Řádu a Barona Edwarda? Nebo je to krok do prázdna? Na tyto a další otázky si musí odpověď udělat každý sám. Je přeci jenom na Vás, ke které ze stran se přikloníte.

Scripty

Poslední úprava scriptů z 20. srpna rozhořčila nejednoho člověka. Myslím, že není potřeba se zaobírat ničím jiným, než horkým tématem Tempesty.

"Kouzlo Tempest z elementární magie již nefunguje mimo linii dohledu, především za zdi, nelze přerušit ranou do hráče a jeho dmg byl lehce zvýšen"

O smysluplnosti této úpravy můžete hlasovat v anketě, která se nechází u článku.

Vrátíme se tedy k nedávnému incidentu, který se odehrál na fórku. Nedávno proběhl návrh o zrušení talentu alchemy. Proběhly návrhy jako odškodnění za zrušení apod. Důvodem odškodnění je náhlý zásah do herního systému. Vezměme v potaz, že v minulosti bylo poškozeno více herních skupin. Například bílí mágové, kteří přišli o polovinu výhod z kouzla Aura of Light. Když si spočítáme počet bílých mágů, tak se jedná také o velkou herní skupinu, do které byl proveden radikální řez. Druhá herní skupina jsou mágové, kteří využívají elementární magii. Každý třetí hráč ji využívá/využíval. Proč si hráči dělají elementární magii? Protože chtějí Tempestit. Je toto možné v dnešní době při současné úpravě scriptu?

Suma sumárum spočítáme-li si náklady na bílou+elementární magii(včetně údržby), tak zjistíme, že se cena za pořízení těchto vymožeností pohybuje okolo 3,5 milionu. Veřím, že jsou hráči, kteří mají bílou i elementární magii. Pokud dojde ke zrušení talentu alchemy, tak podle Rt dojde k výběru nového talentu zdarma. Jsou misky vah na stejné úrovni? Hlasujte v anketě...[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 101 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1815 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1420 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1279 hl.)
 
Je mi to jedno (1261 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1210 hl.)
 
Nečtu to tu (1356 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 8341

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist