Zemský Trubač
  Dnešní datum: 22. 05. 2022  • Hlavní stránka  • Seznam rubrik  • Kelevar.cz  • Fórum    

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Hlavní stránka
Seznam rubrik
Ke stažení
Odkazy
Ankety
Hádanky
Nejčtenější články
Redakce

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
Boží dar

Aktuality
Chaos
Guildy
Hádanky
Hrdinové
Informace
Interview
Kukátko
Literární koutek
Nekromanti
Orders
PK
Sportovní rubrika
Tiráž
Úvodník
Zprávy

30.04.2011: Již zítra nové číslo!
Máme zde další přelom měsíců a to znamená jediné - Vaše oblíbené noviny vydávají další číslo! Hrdě Vám představujeme nálož článků, která Vás odnese z Britainu až do Trinsicu! *Usmál se* Příjemné počtení přeje celá redakce Zemského Trubače!

01.02.2009: Nová redakce
Dnešním dnem, vyšlo první číslo vydané novým redakčním týmem. Také byly odstraněny některé drobné technické chyby na tomto webu. Přejeme Vám příjemné čtení.

04.09.2006: Úpravy
Proběhly drobné úpravy, které se týkaly technického stavu tohoto webu. Byla aktualizována verze phpRS na poslední 2.8.0, s touto verzí přišlo několik změn. Bohužel jsme museli vymazat databázi čtenářů, proto se prosím zaregistrujte znovu, abyste mohli psát komentáře pod svým jménem.

<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      

téma * Turnaj kušařů
Vydáno dne 13. 09. 2011 (1499 přečtení)

Dne 26. srpna 2011 proběhl turnaj kušařů, který nabídl mnoho zajímavých momentů. ZT Vám přínáší krátký report a rozbor některých soubojů.
Turnaj jednotlivců

Začátek turnaje byl pozdržen. Nejspíše se Aeneas zapomněl u hrátek Age of Empires se členy Chaosu. *usmál se* Nicméně se turnaj posunul o 45 minut, což mělo za následek nepokoje u banky na tržnici. Někteří lidé používali ostrá slova. Avšak náročné boje v AoE jsou dostatečný důvod odložit turnaj. To omlouvá Aenease.

Turnaj začal. Sešla se celkem hojná účast lidí +- 20 ... vzhledem ke stávajícímu statusu je to luxusní počet. *rejp* Turnaj probíhal celkem v poklidu. Navštívil nás i přisluhovač Sciona, který dostal sadu hned v prvním kole. Ani členové -vendettY- se nebáli protivníků. Zástupce -vendettY- Murphy taktéž vypadl v prvním kole.

Zajímavý duel Swift X Cristin Belafort

Počáteční převaha Cristin byla očividná. Kuš jí střílela s maximální přesností a s maximálním poškozením. Swift se 2x ocitl na pokraji smrti. Pokaždé ho zachránila bandage. Swiftovi léčitelské schopnosti byly na místě, když se uzdravil do 3/4 jeho zdraví. Podotýkám z úplného minima. "Teď půjdeš hochu", řekl Cristin, a o jednu ránu později se sám válel na zemi. Tento bleskurychlý obrat uchvátil snad každého. Swiftovi gratulujeme a pro Cristin máme jednu radu. "Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil.".

Vítězství utrhla Enexel Anuil, které tímto gratulujeme.

turnaj2

Turnaj dvojic

Týmové klání proběhlo od 20:00. Podmínka konání turnaje byla účast osmi týmu. Po dlouhém čekání se nakonec osm týmů uplácalo a mohlo se začít. Největšími favority byla dvojce Enexel Anuil a Dionysios z Halikarnasu, která ovšem roli favorita nepotvrdila.

Turnaj dvojic se už neobešel bez drobných "technických problémů". Hráči totiž po jejich smrti reklamovali to, že jim nešla nasadit kuš(málo fame). Některé souboje Aeneas zastavil již v jejich proběhu. Toto se opakovalo několikrát.

Jako nůž máslem prošla turnajem dvojce Ninja Style a Ansidor z Dienu.

Ninja o turnaji dvojic říká:

Čtvrteční turnaj dvojic bych z našeho pohledu hodnotil za velmi dobře udělaný turnaj bez jakýchkoliv větších problémů. Muj spolubojovník byl Ansidor z Dienu, se kterým jsem byl velice spokojen po celou dobu turnaje mi byl nejlepším spolubojovníkem, kterého jsem si k sobě mohl vybrat.. Za turnaj jsme bojovali celkem 3 krát... Třikát jsme vyhráli, a to nám stačilo na celkové vítězství.. Nejtěžší duel byl pro nás proti Enexel Anuil a Dionysiovi z Halikarnasu.. Ale i ten jsme zvládli.. To bude asi vše, co bych vám chtěl sdělit z mých pocitů z Kušařského turnaje dvojic..

turnaj1

Myslím, že turnaj byl velice povedený a po dlouhé době ožilo kolbiště i jiným turnajem, než tím nedělním.[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
( Celý článek | Autor: Walmar IV. | Počet komentářů: 188 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek)

Máme zde Turnaj Guild a Šampionát v boxu. Měli by jste zájem se v článcích dozvědět právě něco z těchto soutěží? Tedy, informace z jednotlivých kol boxu a turnaju guild?

Určitě oboje! (1731 hl.)
 
Zajímá mne pouze šampionát v boxu (1311 hl.)
 
Zajímá mne pouze turnaj guild (1208 hl.)
 
Je mi to jedno (1191 hl.)
 
Nepřečtu si to, ale může být (1130 hl.)
 
Nečtu to tu (1276 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 7847

Neexistuji vhodna data!


Databáze je prázdná!


Vlož klíčové slovo

Chata rybník KomorníkSportovní rybolovČeská Kanada ubytováníKomorník chataKomorník KunžakUbytování cenyPenzion stravováníChataChata RakouskoTelč PenzionyOkres Jindřichův HradecHoubaření ubytováníČeská Kanada


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků. Za všechny články zodpovídají jejich autoři. Kopírování jen se souhlasem autorů. | Technická podpora - Gordon @ Kelevar.cz (2004-2007) TOPlist